У Луцьку під час благодійного велопробігу зібрали гроші на 26 тактичних аптечок
У Луцьку на благодійному велопробігу, під назвою «Крутиш педалі – рятуєш життя», який відбувся у неділю, 7 травня, учасники задонатили 91 тисячу гривень. Організаторка волонтерського штабу «Ангар» Ольга Валянік розповіла, за зібрані гроші придбають 26 тактичних аптечок для військових.
Про це повідомляють у Суспільному.
Участь у велопробігу взяли понад 120 людей. Попередньо кожен з них переказав 777 гривень благодійного внеску. Дистанція велопробігу – 50 кілометрів.
Якісні тактичні аптечки, які закуплять волонтери, на фронті постійно рятують, каже бойовий медик Олексій Кушнєр. Військовий приїхав підтримати учасників велопробігу і волонтерів.
«Цих речей (аптечок – ред.) просто банально не вистачає. Вони потрібні. Вони не просто так, аби було. В аптечці знаходиться один турнікет. Як говорить практика, поранення вони, бувають поєднанні. Їх має бути мінімум два. Постійно потрібно доповнювати, постійно в боях вони губляться», – каже бойовий медик.
Зі слів Олексія Кушнєра, він приїхав на велопробіг подякувати волонтерам за постійну підтримку захисників і, зокрема, його підрозділу.
Учасникам велопробігу він показав евакуаційну автівку, на якій, з його слів, за 13 місяців війни йому вдалося вивезти і врятувати більш як 200 поранених захисників. І вона, каже медик, теж закуплена за гроші, зібрані «Ангаром».
Зі слів співорганізатора Миколи Ворона, долучилися до велопробігу і учасники із 7 країн світу, які проїхали свій маршрут, записавши його у спеціальному додатку. Під час пробігу велосипедистів супроводжували автівки патрульної поліції.
Нагадаємо, у неділю, 7 травня у Луцьку відбувся благодійний велопробіг «Ride for life», який ініціювали веловершники України. Волонтерський штаб Ангар та Луцькрада – долучилися до доброї справи.
Читайте також:
• Луцький школяр завдяки патріотичним аксесуарам зібрав 34 тисячі гривень на ЗСУ
• У Бахмуті зустрілись син-прикордонник і батько-військовий, які не бачилися пів року. Зворушливе відео
• «Техніка не витримує. А люди - мусять»: історія бійця з Волині