Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони

Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони

У вівторок, 14 травня, захиснику з Волині, жителю села Залаззя на Любешівщині Віталію Пилипчуку вручили медаль «За поранення».

Про це пишуть на сайті «Нове життя» - новини Любешівщини».  

Він став на захист України у перші місяці повномасштабного вторгнення росії. 20 квітня Віталія Лукича мобілізували. Спочатку потрапив на полігон. А після двох місяців навчань у складі 65 окремої механізованої бригади вирушив на запорізький напрямок. Там і воював житель Залаззя. Не давав рашистському ворогу просунутися українською землею.

В одному з боїв під Роботиним у липні 2023 року Віталій Пилипчук отримав тяжке поранення. Упродовж трьох із половиною місяців лікувався у різних шпиталях.

Цього дня волинянин отримав відомчу відзнаку Міністерства оборони України – медаль «За поранення». Її вручили захиснику начальник Другого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валентин Солошик і начальник відділення рекрутингу та комплектування Костянтин Борбич. Вони подякували Віталію Пилипчуку за його відвагу, мужність та побажали міцного здоров’я.

Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборониПід Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборониПід Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони

Читайте також: 

Можливо зацікавить