Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони
![Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони](https://vsn.ua/storage/news/MREywiF5BkdwMxHtTkBWzZ6B4MJqCtS1d6WevQqk.png)
У вівторок, 14 травня, захиснику з Волині, жителю села Залаззя на Любешівщині Віталію Пилипчуку вручили медаль «За поранення».
Про це пишуть на сайті «Нове життя» - новини Любешівщини».
Він став на захист України у перші місяці повномасштабного вторгнення росії. 20 квітня Віталія Лукича мобілізували. Спочатку потрапив на полігон. А після двох місяців навчань у складі 65 окремої механізованої бригади вирушив на запорізький напрямок. Там і воював житель Залаззя. Не давав рашистському ворогу просунутися українською землею.
В одному з боїв під Роботиним у липні 2023 року Віталій Пилипчук отримав тяжке поранення. Упродовж трьох із половиною місяців лікувався у різних шпиталях.
Цього дня волинянин отримав відомчу відзнаку Міністерства оборони України – медаль «За поранення». Її вручили захиснику начальник Другого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валентин Солошик і начальник відділення рекрутингу та комплектування Костянтин Борбич. Вони подякували Віталію Пилипчуку за його відвагу, мужність та побажали міцного здоров’я.
![Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони](https://vsn.ua/storage/image-icons/lFCBcNi5HpXQ6utj8ycqsuRI90E2Yeeh5XxI1dtJ.jpg)
![Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони](https://vsn.ua/storage/image-icons/NIvCTZylIeIpSfW16sHk6Du0kRkOvmVKylIm9MYX.jpg)
![Під Роботиним отримав тяжке поранення: захисника з Волині нагородили відзнакою міністра оборони](https://vsn.ua/storage/image-icons/cOtnYu4BjevtR8SKOlg1Q42lB1613D3AFALqJq2e.jpg)
Читайте також:
- Невдовзі мав зіграти весілля: захисник з Волині кілька днів не дожив до 23-річчя
- Загинув за місяць до дня народження: захиснику з волинської бригади просять посмертно присвоїти державну нагороду
- На Волині односельчани за власні кошти виготовили меморіальну дошку загиблому Герою