Після споживання городини стає зле: жителька Луцька запевняє, що її сім'ю труїть сусід

Після споживання городини стає зле: жителька Луцька запевняє, що її сім'ю труїть сусід

Між сусідами в Луцьку вже кілька років триває розбрат. Якщо до взаємних звинувачень та образ звикли, то остання витівка чоловіка-агронома призвела до виклику поліції.

Що ж сталося, розповідають Волинські новини з посиланням на сюжет ТРК Аверс. 

Пані Тетяна має малину, кілька пагонів винограду та город із томатами. Каже: цього літа якось дивно почувається після вживання того, що сама посадила.

«Тільки ми поїмо городини, то з нами стається щось дивне. Таке враження, що чимось отруїлися, хоча все ж було свіже. П’ємо таблетки проти отруєння», – розповіла Тетяна Цюх.

Жінка стверджує, що її нудить. Дитина, у якої є алергії, також мала погане самопочуття. Сім’я звернулася в лікарню для обстеження. Поки з'ясовували, що з їхніми організмами сталося, отримала від іншої сусідки, яка мешкає через подвір’я, відео з камер спостереження. 

На камері Людмили видно паркан Тетяни, тільки з двору, що розташований між ділянками жінок і належить пану Михайлу.

«Сусід поставив велику драбину, узяв пульверизатор і рясно поливав мій город невідомою речовиною. Тоді мені стало зрозуміло, чому дитині півтора місяця болить голова, чому ниють животи після городини», – зазначила Тетяна Цюх.

Власниця обробленого врожаю перелякалася. Того ж дня позбирала овочі та ягоди і привезла до лабораторії. Їй відмовили, бо, мовляв, приймають тільки те, що привозять правоохоронці. Одразу викликала поліцейських, які лише провели профілактичну бесіду.

«Як жити поряд із людиною, яка систематично мене й моїх неповнолітніх дітей отруює?» – бідкається жінка.

Сам пан Михайло, чоловік поважного віку, нібито знається на тому, що робить. Дружина запевняє: він – агроном, нічого поганого не зробив, а покропив город сироваткою з йодом.

Сусіди скаржаться на те, що Тетяна – погана господиня, що в неї завеликий паркан, що кілька років тому в них була пожежа через неї. Одне слово – згадали всі гріхи.

Після того, як суперечки вщухли, сусідка Людмила, яка оприлюднила відео, отримала погрозу. Викликала поліцію, але там не прийняли заяву, бо доказів цього немає. 

Жінки не хочуть залишати справу напризволяще. Тетяна написала скаргу на правоохоронців, які приїжджали на виклик і не з’ясували, чим поливають її городину. А заяву на сусіда в неї прийняли у відділенні поліції. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить

скандал, мова, Тернопільська область, випускний

Скандал на Тернопільщині: через пісню MONATIK на випускному розпочали службове розслідування

потяг, Одес, жінка, сексуальне насильство

Скандал у потягу Одеса-Київ: пасажирка заявила про сексуальне насильство у плацкарті

Відмовився надавати документи: на Волині працівники ТЦК витягнули чоловіка з авто
відео

Відмовився надавати документи: на Волині працівники ТЦК витягнули чоловіка з авто

Нардеп Гончаренко вніс заставу за волинян, які під час конфлікту з працівниками ТЦК взяли лопати

Нардеп Гончаренко вніс заставу за волинян, які під час конфлікту з працівниками ТЦК взяли лопати

Скандал на Волині - у селі на Волині обробляли поля сої, а знищили людську городину
відео

Скандал на Волині - після обробки сої постраждали городи селян

У селі на Волині після скандалу з випускним вальсом заявили про цькування десятикласниці

У селі на Волині після скандалу з випускним вальсом заявили про цькування десятикласниці

У Луцьку виник конфлікт за участі ТЦК: пролунали постріли, правопорушник утік
відео

У Луцьку виник конфлікт за участі ТЦК: пролунали постріли, правопорушник утік

У ліцеї на Волині випускникам не дозволили станцювати підготовлений танець: між батьками та адміністрацією виник конфлікт

У ліцеї на Волині випускникам не дозволили станцювати підготовлений танець: між батьками та адміністрацією виник конфлікт

У день прощання із загиблим Героєм у селі на Волині провели фестиваль: люди обурені
відео

У день прощання із загиблим Героєм у селі на Волині провели фестиваль: люди обурені