Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/news/yOwFYR62KQ4PPy0nQHzM58uZAKBy6ODgOMjuoq1x.png)
На Волині пройшла негода. В області 2 грудня випав значний сніг, спостерігалися сильні пориви вітру і хуртовина. Через негоду багато населених пунктів в області залишилися без світла.
Між селами Нуйно та Сошичне Камінь-Каширського району автомобіль наїхав на дерево, що впало на дорогу. Рятувальники припідняли автомобіль та прибрали дерево з-під авто і звільнили дорогу. Про це повідомили у головному управліннфі ДСНС України у Волинській області.
Ввечері 2 грудня між с. Соловичі та с. Мокрець Ковельського району застряг на узбіччі снігоочищувальний трактор. Рятувальники відбуксирували спеціальну техніку. В м. Нововолинськ на вул. Дорошенка вантажний автомобіль потрапив у замет і заблокував рух транспорту. Рятувальники відбуксирували автомобіль.
Біля с. Сьомаки Луцького району водій автобуса не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Рятувальники відбуксирували автобус. В салоні перебувало 12 пасажирів.
Опівночі поблизу селища Сенкевичівка Луцького району водій автобусу не впорався з керуванням та заїхав в сніговий замет. В салоні перебувало 29 пасажирів та водій. Рятувальники м. Горохів відбуксирували автобус за допомогою тросу.
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/xCoaDHPag8RK4ezA4mIBZ4mcJsaGaT445vOUtkN9.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/iD7zk39pHJsuhggEgduKJIaBAWTNAPpJIzoK81Sm.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/rRWznmbDLScPnEgJTaeMTosHsc9zp0LNa2erAi6W.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/zplrjjJBD5kVoNx9btLDSoHBHM6gg94iLtryQA4U.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/PvQ98kRAfzPZi0juNbIFnC6c8ltsvSiQJeW4mDOg.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/oWNR4wkJ3Fc57UElHt4aTTzhm7p95gS3wSG2ppDT.jpg)
![Повалені дерева, села без світла, автобуси у снігових заметах: наслідки негоди на Волині. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/Y2GLfEPicWbUYdUJaOf8FwAOgNlh1Nc6wP7nlk5o.jpg)
Читайте також:
- Енергетики попросили економити електроенергію: що відбувається
- В Україні лютують снігопади: чи добереться негода на Волинь
- На Волині у снігу застряг рейсовий автобус з 13 пасажирами