Повістка буде вважатися врученою, навіть якщо громадянина не було вдома, - ЗМІ

Повістка

Повістка буде вважатися врученою, навіть якщо громадянин не знаходиться за адресою, зазначеною в ТЦК, і фізично нічого не отримав. Тож ТЦК зможе ініціювати стосовно ухилянта відповідні обмеження.

Про це йдеться у нових нормах законопроєкту про посилення мобілізації 10449, пише Судово-юридична газета.

Працівники ТЦК доставлятимуть повістки за місцем перебування, яке внесено у базу даних. Якщо громадян змінив місце проживання чи перебування і не подав нові дані, тоді повістка буде вважатися врученою.

«Після цього можна буде ставити питання про обмеження особи у праві керування автомобілем», - йдеться в матеріалі.

Крім того, неуточнення військово-облікових даних дозволить керівнику ТЦК звернутися до поліції щодо здійснення адміністративного затримання та доставлення такого громадянина до ТЦК. 

В разі отримання письмової відповіді від поліції про неможливість здійснити адміністративне затримання, керівник ТЦК протягом 5 наступних днів надсилає цьому громадянину в паперовій формі засобами поштового зв’язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення вимоги про виконання обов’язку військовозобов’язаним.

Якщо громадянин протягом 10 наступних днів не прийшов до військкомату, після цього ТЦК може ставити питання щодо обмеження його у праві керування автомобілем.

Читайте також:

Можливо зацікавить