Представники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу Волині

Представники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу Волині

16 березня директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод зустрілася з командою Данської ради у справах біженців в Україні (DRC) на чолі з Сабіхою Капєтановіч, керівником програми захисту населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Представники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу ВолиніПредставники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу ВолиніПредставники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу Волині

Представники організації розповіли про проект, який вони планують реалізувати у Волинській області. А саме: надання багатоцільової грошової допомоги переселенцям, допомогу непродовольчими товарами, психосоціальну допомогу внутрішньо переміщеним матерям і дітям. Також DRC планують надавати грошову підтримку на навчання студентам, котрі прибули з окупованих територій. Тому Сабіха Капєтановіч поцікавилася вразливими категоріями населення в області.

«Одні з тих, хто потребує захисту – це внутрішньо переміщені люди. Впродовж минулого року в інтернатні заклади області для дорослих прийняли більше 220-ти людей з ментальними розладами або з інвалідністю та похилого віку. Наразі в області проживає 83 дитини-сироти, які є переселенцями, – зазначила Оксана Гобод. – Загалом наша область прийняла понад 77 тисяч людей. Статус ВПО мають 56 тисяч переселенців. Понад 650 тисяч українців виїхали закордон через Волинь».

Представники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу ВолиніПредставники Данської ради у справах біженців в Україні запропонували допомогу Волині

Також вона розповіла, що до Луцька з початку повномасштабного російського вторгнення перемістили три заклади вищої освіти. Це Донецький національний технічний університет, Донецький університет економіки і права та Артемівський факультет економіки та підприємництва Донецького університету економіки і права. А також два коледжі з Бахмута і один – з Костянтинівки.

Окрім того, команда Данської ради у справах біженців в Україні запропонувала у Волинській області організацію навчання з мінної безпеки для дорослих і дітей.

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА зазначила, що такі навчання будуть доречні для жителів Волині. Тож учасники заходу домовилися про подальшу співпрацю.

Довідково: DRC – це міжнародна гуманітарна організація, що впродовж останніх років реалізовувала низку програм гуманітарної допомоги в Донецькій та Луганській областях. Зокрема у сферах відновлення економіки, правової допомоги, захисту населення, реконструкції житла, нарощування та розбудови потенціалу органів державної влади. Також одним із головних напрямів роботи організації є гуманітарна протимінна діяльність. З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, географію діяльності Данської ради розширили, зокрема й на Волинь.

 

Читайте також:

Можливо зацікавить

українські діти в Польщі

У Польщі запровадять зміни щодо навчання українських дітей

вбивство Німеччина українці

Вбивство українок у Німеччині: в озері знайшли тіло матері загиблої раніше дівчини

Вбивство українки у Німеччині

У вбивстві українки у Німеччині підозрюють росіян, - ЗМІ

Вбивство Німеччина біженці

Знайшли новонароджену доньку українки, яку вбили у Німеччині

Вбивство української біженки в Німеччині

У Німеччині вбили 27-річну українку, а її 5-тижнева донька і мати зникли безвісти, – ЗМІ

Польський посол, повернення біженців в Україну

Польський посол відповів, чи буде його країна повертати українських біженців додому

Волинянин, які продавав автомобілі, що були ввезені як гуманітарна допомога, відбувся штрафом

Волинянин, які продавав автомобілі, що були ввезені як гуманітарна допомога, відбувся штрафом

Перебуває на службі: в управлінні Нацполіції Волині спростували інформацію про затримання начальника Юрія Крошка

Перебуває на службі: в управлінні Нацполіції Волині спростували інформацію про затримання начальника Юрія Крошка

Пенсії за кордоном, біженці, Укрпошта

Як українцям отримати пенсію за кордоном: в «Укрпошті» розповіли, що треба зробити