Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/news/KYJmo7zkEZTzVXdLiJhB87DLk0LvfZc9sMnJGudd.png)
Сьогодні в управлінні Волинського загону прикордонники, які нещодавно вступили на військову службу, склали присягу на вірність Україні.
Про це на сторінці у фейсбуці повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Кожен із них обрав для себе почесну місію – обороняти нашу країну, захищати її територіальну цілісність та непорушність державних кордонів.
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/57kEOXdIeRypZq05YZ3bRTJ9Ytl9gxm1b8iQNZzN.jpg)
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/N3QPmKusqF8PrsAhPNjVOUhPKCTWRiuFVS7AaHwO.jpg)
«Попереду нелегкий шлях, але впевнений, що ми його пройдемо з честю. Уже зовсім скоро виженемо окупанта з української землі та здобудемо Перемогу», - каже 19-річний волинянин Сергій Киричук.
Нині він разом із побратимами присягнули сумлінно та чесно виконувати свій військовий обов’язок і ніколи не зрадити українському народові.
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/pPUmKZPn721FGZCqs69mthtFM5Bt2QdCIDMPyuKe.jpg)
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/BrArbXTZLWvq9UuraefApTN7rzoEIA9N5sxovfbo.jpg)
З важливим днем у їхньому житті прикордонників привітав заступник начальника загону з персоналу Анатолій Щербак. А на завершення урочистостей напутнє слово новобранцям сказав капелан протоієрей Михайло Хімчак. Поблагословив хлопців на подальшу службу та окропив їх освяченою водою.
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/RmUNmGGUPpRIXjuaeUyU8pZj2qkhiPUi6IcAnuLr.jpg)
![Загін волинських прикордонників поповнився новобранцями](https://vsn.ua/storage/image-icons/69PJSMRtLg5A5pjo5xyKb9Y3YvWW1M4nJPrYBCns.jpg)
Нагадуємо, що триває набір громадян на військову службу в підрозділи Волинського прикордонного загону. А охочі приєднатися до «Гвардії наступу», зокрема бригади «Сталевий кордон», відповідні заявки можуть подати до кінця березня. Детальніше за телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.
Читайте також:
- Бетонна стіна і мінно-вибухові загородження: як захищають український кордон на Волині
- У ЗСУ розповіли, чи має Росія сили для сухопутного наступу з Білорусі