П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ
П'ятеро випускників «Камінь-Каширського ліцею №1 ім. Євгена Шабліовського» на Волині отримали найвищі 200 балів на Національному мультипредметному тесті!
Про це повідомили у закладі.
Цьогоріч гордістю нашого закладу стали п'ятеро одинадцятикласників, які продемонстрували абсолютні знання з ключових дисциплін:
З «Української мови» максимальний результат отримала Дмитрук Катерина, учениця 11-В класу, яка продемонструвала бездоганне володіння рідним словом та глибоке розуміння мовної культури.
Два максимальних результати з «Математики» здобули учні 11-Б та 11-В класів Велимчаниця Денис і Бігун Христина, які продемонстрували на НМТ тріумф логіки, точних розрахунків та високого математичного мислення.
З «Історії України» два максимальних результати вибороли учениці 11-Б класу Каширець Анна і Бусько Анастасія, показавши глибокі знання нашого минулого, що формують свідомого громадянина.
«Кожен із цих 200-бальних результатів — це підсумок багаторічної наполегливої праці учнів, високої професійної майстерності наших педагогів та підтримки батьків. Ви довели, що попри всі виклики та складні умови сьогодення, українська молодь залишається незламною у своєму прагненні до знань», - наголошують у дописі.
Такі високі результати є свідченням системної роботи, високого інтелектуального потенціалу учнів та якісної підготовки, яку забезпечили педагоги закладу:
- Чмух Ольга Василівна – вчитель української мови,
- Геналюк Віталій Адамович – вчитель історії,
- Пархомчук Наталія Романівна – вчитель математики,
- Приходько Катерина Валеріївна – вчитель математики.
Читайте також:
- Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026
- Випускниця сільського ліцею на Волині отримала 200 балів на НМТ з географії
- На Волині випускник набрав 797 із 800 балів на НМТ: тричі отримав максимальні 200