«Радості сильної немає», - молодий футболіст з Луцька про перший гол України в історії Олімпіади

22-річний футболіст з Луцька Валентин Рубчинський забив перший гол України в історії Олімпіади.

Рубчинський поділився враженнями від історичного голу і пояснив, який з двох м'ячів Іраку мав вирішальне значення в поєдинку в Ліоні, - пише Суспільне.

Про дебютний гол:

«Це приємно, забити в такому матчі. Але радості сильної немає, бо ми програли. У грі, в якій мали перемагати, бо контролювали увесь перший тайм, забили гол. Потім пропустили трішки неприємний гол, і команда [Іраку] відчула впевненість та почала нас підтискати. Так вийшло, що ми програли цей матч».

Чи «прибив» команду другий пропущений гол:

«Більше «прибив» перший, бо ми пропустили одразу [після того], як забили, — навіть не відчули цей смак перемоги. І так вийшло, що команда [суперників] відчула більше впевненості, і нам вже було важче».

Збірна України з футболу програла свій дебютний матч на Олімпійських іграх — 1:2 від Іраку в першому турі.

Підопічні Руслана Ротаня були попереду протягом чотирьох хвилин, перш ніж Ірак відзначився у відповідь. Перемогу суперник довершив м'ячем Алі Джасіма за 15 хвилин до завершення основного часу.

Причина - відсутність електрики на Ямайці: як волинська легкоатлетка потрапила на Олімпійські ігри

Зумів витримати конкуренцію: молодий футболіст з Волині дебютував у Лізі чемпіонів

футбол Словачина Луцьк

«Крик Кварцяного? Було легко, бо я нічого не розумів»: ексгравець «Волині» грає у 38 років

Футболіст з Волині достроково покинув новачка Прем'єр-ліги

Хто представлятиме Волинь на Олімпіаді в Парижі: перелік спортсменів

Досвідчений ексгравець «Волині» гратиме за новачка Прем'єр-ліги

Зіграли з росіянами у Москві: ексгравець «Волині» вболіватиме за скандальний клуб у кваліфікації Ліги чемпіонів