Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/news/5qOnCypD7vxlmBre2cGF86tdI2EmyY03I1vMkopd.png)
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вперше провів літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Озеряни Боратинської громади Луцького районного деканату.
У понеділок, 28 серпня архіпастир вперше відвідав парафію Успіння Пресвятої Богородиці села Озеряни Луцького районного деканату, яка у цей день відзначала престольне свято. Про це повідомила Ірина Оксенюк у фейсбуці.
«Від самого ранку в храмі с. Озеряни було гамірно, адже готувалися парафіяни до візиту шанованих гостей: Митрополита Михаїла та священнослужителів із різних парафій»,- йдеться у дописі.
Парафія перейшла до ПЦУ у лютому 2019 року. Коли жителі села одноголосно проголосували за перехід громади в ПЦУ і отримали клір, священник не хотів віддавати ключі від храму. Жителям довелося зрізати замки на вхідних дверях Свято-Успенського храму, аби отримати доступ до будівлі церкви.
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/8nUvRnTIBbhvYW6M613Q9uozLS2zt49xGAFBoYyj.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/nLFiYkG3giFsd1TmbdOYMSFvI80bICLDRMI1n7SK.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZXaPDJ780tgo2L2ocfRhp6mrbxWuRdw6IzLSdQ1m.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/AtQpFXGQNaQV6YIUGMDO8EYB4RYGzKkGnrdvEK9i.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZfWyfdNKGiMzMRygjCF4J0Dfxv7hzJmatGphDPCV.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/B4Pchz1hXZY6QpqyIbIX3HIyzu2anunSI7RJfadH.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/SvjzwG7g1L5qHoa7351XbzPjw5cXzzdX2AVtUNbv.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/eyBU1zXPdsUE8AsRzXlPnNJwblPosFOVn8v112Ho.jpg)
![Раніше священник МП не хотів віддавати ключі від храму: митрополит Михаїл вперше відвідав парафію у громаді біля Луцька. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/UPe4uHsg3g6QvxwVuCDU4uiUQ1G1ayUCfApRfmXJ.jpg)
Читайте також:
- Боротьба за храм тривала 5 років: у селі на Волині вперше провели престольне свято українською мовою. Фото
- На Волині на храмі московського патріархату встановили український прапор
- На певний період храм був опечатаний: на Волині релігійна громада перейшла до ПЦУ