Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/news/BlUeB20bbe24leNn41uZr4lweiLhTfyvuDLX6dPZ.png)
На Бахмутський та Лиманський напрямки фронту відправили реанімобіль та харчі.
Вантаж доправили перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, депутат обласної ради Анатолій Вітів та працівник Волинської екстренки Олександр Самосик, - йдеться на фейсбук сторінці облради.
Юрій Поліщук розповів, що допомогу збирали відповідно до запитів оборонців. Так, воїни 60-ої окремої механізованої бригади потребували медичний транспорт. Карету швидкої, обладнану реанімаційним устаткуванням та додатковим комплектом автопокришок, забезпечив обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
На прохання 45-ої артилерійської бригади громадська організація «Яворина» зібрала продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, предмети побуту та генератор.
«Як і кожної поїздки на передову ми везли і персональні передачі для бійців від їхніх родин. Таким чином провідали хлопців 14-ої, 24-ої бригад, а також 50-ий і 54-ий і медичний батальйони нашої 100-ої бригади ТрО. Отримали від захисників ще перелік потреб, тож продовжуємо роботу із пошуку необхідного», - зазначив Юрій Поліщук.
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/image-icons/0uJmuD4PhP7TFQT4rzy7HOhVxQeWkDxjykqg2q59.jpg)
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/image-icons/39gt2KiL9cWqxnzdnm2zfPhGB1XQUKtEPdWFDjYG.jpg)
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/image-icons/CVk9PaIbR0UgdFKyd38A3yVQPUZ5i99Tf4Urk9Lb.jpg)
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/image-icons/JH4ncQ9gPzxyuE2forsjSyEjNfwxktFK5CBucQ1s.jpg)
![Реанімобіль та харчі: на передову з Волині поїхала чергова допомога](https://vsn.ua/storage/image-icons/H1c8ou376dDTjwPOYDT2VaedBj5PJBz9wZLxL4tM.jpg)
Читайте також:
- Волинська бригада ТрО отримала міномети за ініціативою «ОКО ЗА ОКО 2»
- Шість позашляховиків, квадрокоптери, генератори: на фронт з Луцька передали нову партію допомоги
- У Луцьку працівники міськради придбали для спецпризначенців автомобіль «Кіа Соренто»