Росіяни поширюють фейк: Лиман не окупований, – Міноборони

Росіяни поширюють фейк: Лиман не окупований, – Міноборони

Керівництво Росії заявило, що вже, мовляв, окупувало місто Лиман на Донеччині. У Міноборони України порадили не вірити тому, що каже ворог.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр порадила довіряти лише тій інформації, яку надає Генеральний штаб Збройних Сил України або наше Міноборони. Про це вона сказала в ефірі національного телемарафону.

Чиновниця наголосила, що інформація – це теж зброя. Ворог використовує її для піднесення морального духу своїх військових та суспільства.

«Станом на зараз там (у Лимані – ред.) тривають запеклі бої. Поки не завершиться їхній певний етап, некоректно говорити про якісь остаточні результати та робити висновки», – повідомила Маляр.

Вона пояснила, що у процесі боїв певна частина населеного пункту може тимчасово перебувати під контролем однієї сторони. Пізніше ця ситуація може кардинально змінитися.

Водночас заступниця міністра оборони зізналася, що ситуація у Лимані дуже складна.

«Це війна. Противник сильний і ЗСУ теж сильні. Тому бої запеклі», – наголосила чиновниця.

У Лимані розташований великий залізничний вузол тому дехто вважає, що захоплення цього міста значно посилить ворожі позиції на Донбасі.

Однак, якщо зважувати усі фактори, зокрема співвідношення сил та шляхи доставки провіанту, то так говорити недоречно. Адже має бути налагоджена логістика та нормальний моральний стан війська. Тому, за словами Маляр, один Лиман суттєво на спроможність ворожого війська не вплине.