Ще одна волинська парафія перейшла до ПЦУ
![Ще одна волинська парафія перейшла до ПЦУ](https://vsn.ua/storage/news/E7yoEkCIsw9NkUlZTwRtiY3D12F11xoTKMJaD8kD.png)
Парафія села Білопіль, що у Володимирському районі, приєдналась до Православної церкви України.
Про це стало відомо зі сторінки Володимир-Волинської єпархії Православної церкви України у фейсбуці.
11 липня 2022 року Преосвященний єпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з парафіянами Свято-Дмитрівського храму села Білопіль Володимирського району. Віряни під час зборів вирішили перейти з московського патріархату у Православну церкву України.
Під час зустрічі написалипрохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея, щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної церкви України. Архієрей їх прохання задовільнив.
![Ще одна волинська парафія перейшла до ПЦУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/alp4JuondanNibGZdlDU7U5Nb2M5BPWxjxGccKYm.jpg)