Щодня кличе маму додому: 2-річний син військової з волинської бригади чекає її з фронту
![Щодня кличе маму додому: 2-річний син військової з волинської бригади чекає її з фронту](https://vsn.ua/storage/news/glpmh2gOcEhZPsOc3NPZ6WJtdb6XXyRbSaxdK1tp.png)
Тато та мама 2-річного Артура з Волині служать у складі 14 ОМБР імені Князя Романа Великого.
У День матері про сім’ю військових розповіли на сторінці 14 ОМБр у фейсбуці.
Син Ангеліни, капітана медичної служби, начальника евакуаційного відділення, напевно, ще не вміє молитися, бо Артуру тільки 2 рочки. Але він щодня по телефону кличе маму додому з війни.
«Такі моменти дуже важкі, скучила за сином страшенно, - зізнається Ангеліна. – Тому намагаюся, як тільки випадає можливість, телефонувати додому, аби почути його голосок, голос батьків, які про нього зараз піклуються, адже і я, і чоловік зараз на фронті».
Хтозна, чи Артур вибере шлях батьків і стане військовим медиком, хоча всі предмети зі свого іграшкового лікарського саквояжу вже зараз застосовує за призначенням. Але він точно пишатиметься батьками, які в найкривавіший в історії сучасної України час, ризикуючи власними життями, рятували життя побратимів.
«А ще Артур сьогодні неодмінно привітає маму зі святом – так, як уміє тільки 2-річне, найдорожче для мами хлопченя!, - йдеться у дописі.