Сенсаційний матч: молодіжна збірна України вирвала перемогу над Англією у кваліфікації на молодіжне Євро-2025

Молодіжна збірна України сенсаційно обіграла команду Англії в матчі 3-го туру групового етапу кваліфікації на Євро-2025.

Номінально домашній поєдинок «синьо-жовтих» завершився перемогою підопічних Унаї Мельгоси з рахунком 3:2.

Попри те, що збірна Англії більше володіла м'ячем, в першому таймі українцям вдалось двічі вразити ворота суперника.

На 31-й хвилині Назар Волошин з меж штрафного низом точно пробив у дальній кут після передачі з правого флангу від Максима Брагару.

На 43-й хвилині прямим ударом зі штрафного відзначився Олег Очеретько.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0

У другому таймі англійці зрівняли рахунок. На 67-й хвилині забив Ноні Мадуеке. А за хвилину до кінця основного часу поєдинку Чарлі Крессвелл вразив ворота «синьо-жовтих».

Та у компенсований час українцям вдалось вирвати перемогу. Ілля Квасниця влучним ударом у дальній кут з меж штрафного майданчика вирішив долю поєдинку.

Завдяки перемозі українці набрали дев'ять очок та вийшли на перше місце групи.

Наразі збірна Англії є чинним чемпіоном Європи U-21. «Синьо-жовті» також успішно виступили на Євро-2023. Підопічні Руслана Ротаня дійшли до півфіналу, через що отримали можливість вперше в історії взяти участь в Олімпійських іграх.

«Траплялися жорсткі моменти»: ексфутболіст поділився спогадами про роботу з відомим тренером з Луцька

футбол війна Тимощук

У Росії вже заявили, що зрадник з Луцька Тимощук виграє суд проти України

Вихованці луцького «Любарта» стали чемпіонами юнацької екстраліги з футзалу U-17

Тимощук УАФ

Зрадник з Луцька Тимощук проти Української асоціації футболу: відбулось перше засідання арбітражного суду