Понад три сотні номерних знаків знаходиться на платному зберіганні у сервісних центрах МВС Волині

Понад три сотні номерних знаків знаходиться на платному зберіганні у сервісних центрах МВС Волині

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС є відповідальне зберігання номерних знаків. Це актуально для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки у подальшому за своїм наступним транспортним засобом.

Наразі у сервісних центрах МВС у Волинській області залишено на платному зберіганні 324 номерних знаки.

«Іноді трапляються випадки, коли автовласники забувають оплатити за послугу зберігання. Нагадуємо, що номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку. Звертаємо увагу, що передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших сервісних центрів МВС не передбачено законодавством», -зазначив керівник РСЦ ГСЦ МВС у Волинській області Олександр Семчишин.

Для здійснення оплати автовласники можуть особисто звернутись або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак та сплатити квитанцію. Також це можливо зробити онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

Читайте також:

 

Можливо зацікавить