Школярка з Луцька виграла Всеукраїнські змагання з тенісу серед дівчат

13-річна Уляна Петрук з Луцька виграла Всеукраїнські змагання з тенісу у другій категорії «Дівчата до 14 років».

Про це повідомили на instagram сторінці Теніс Парк Рівне.

Змагання тривали з 10 по 12 травня.

Друге місце змагань здобула Дар'я Орел з Боярки. Третьою була харківчанка Аріна Завальна.

Нагадаємо, нині Уляна входить в 50-ку кращих тенісисток країни у категорії до 14 років (U14).  А її ціль на наступний рік – увійти в 10-ку кращих у своїй категорії та потрапити до Збірної України. І, як переконує її тренер, це не просто слова чи амбітні мрії – це цілком реальна можливість.

Дівчина з 6-річну віку щодня по декілька годин тренується на корті. Уся сім’я Уляни вірить у її майбутні успіхи, й у всьому її підтримує. Навіть більше: всі члени сім’ї перейшли на здорове харчування, консультувалися з нутриціологом, тож тепер правильно харчується не лише Уляна, а й вся родина.

Нині, як і кожен тенісист світу, вона мріє підкорити корти Вімблдона, але ще більше хотіла б виграти Ролан Гаррос (відкритий чемпіонат Франції з тенісу – ред.). На даний момент Уляна Петрук виступає на українських турнірах.

Воїни «Сталевої сотки» взяли участь в спортивних змаганнях «Київ незламний»

фото

«Ті, хто стали першими, стануть олімпійськими чемпіонами»: у Луцьку відбувся фінал чемпіонату України з тенісу

фото

«Крок до міжнародних стартів»: у Луцьку вперше проходить чемпіонат України з тенісу. Фото

Боксерку з Волині не пускають на відбір до Олімпійських ігор: що відомо

Турнір з тенісу
фото

«Зібралися достойні суперники»: у Луцьку відбувся фінал Відкритого чемпіонату з тенісу