Шукав клієнтів для повій: у Луцьку вдруге судили лікаря-гінеколога за сутенерство

Шукав клієнтів для повій: у Луцьку вдруге судили лікаря-гінеколога за сутенерство

У Луцьку за сутенерство вдруге судили колишнього 55-річного лікаря-гінеколога Василя Стефанюка.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду, - пише Zaxid.net.

Cлідство зафіксувало декілька епізодів, коли обвинувачений зводив повій із клієнтами. Один такий випадок стався у березні 2021 року, коли чоловік організував зустріч в готелі в селі Зміїнець біля Луцька. За цю зустріч клієнт заплатив 3 тис. грн.

Першу судимість за цей злочин чоловік мав 2020 році – тоді йому призначили три роки умовно. Але після цього він продовжив займатись звідництвом, тож в 2021 році його викрили вдруге. На цей раз суд призначив йому п’ять років тюрми, взявши до уваги, що на іспитовому терміні чоловік не виправився.

Окрім цього, правоохоронці зафіксували ще чотири подібні випадки. Зустрічі між клієнтами та дівчатами відбувались у спа та саунах. Викрили чоловіка у травні 2021 року. Йому вручили підозру за ч.2 ст. 303 ККУ (сутенерство, вчинене повторно), яка передбачає від чотирьох до семи років тюрми.

Зауважимо, що судячи з інформації на сайті судової влади, обвинуваченим у цій справі є Василь Стефанюк – колишній лікар-гінеколог пологового будинку. Вперше на сутенерстві та продажі амфетаміну його викрили в 2020 році. Після викриття його звільнили з роботи. Василь Стефанюк уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, відтак суд призначив йому лише три роки іспитового терміну. Втім, перебуваючи на іспитовому, він продовжив займатись сутенерством.

Суддя Олеся Калькова взяла це до уваги.

«[Обвинувачений] на шлях виправлення не став, належних висновків не зробив, знову вчинив тяжкий злочин в період іспитового строку, що свідчить про його небажання стати на шлях виправлення. [...] Тому суд вважає, що його виправлення та перевиховання не можливе без ізоляції від суспільства», – йдеться у вироку.

Василя Стефанюка визнали винним у сутенерстві та призначили йому п’ять років та один місяць тюрми. Зауважимо, що вирок поки не набрав законної сили, обвинувачений може подати апеляцію.

Додамо, що в січні цього року поліція відкрила третю кримінальну справу щодо Василя Стефанюка, і знову за сутенерство. 6 січня він вийшов з-під варти, внісши 161 тис. грн застави. Щоправда, після цього він порушив умови та не повідомляв слідство про своє місцеперебування, тому в жовтні суд постановив перерахувати заставу в дохід держави. Зауважимо, що звинувачують чоловіка у порушенні ч.2 ст. 303 ККУ, максимально йому загрожує сім років тюрми.

Читайте також:

Можливо зацікавить

У Луцьку за 6 мільйонів продають готовий бізнес в центральному парку

У Луцьку за 6 мільйонів продають готовий бізнес в центральному парку

На Волині оштрафували підприємця за спробу експорту деревини за підробленими документами до Литви

На Волині оштрафували підприємця за спробу експорту деревини за підробленими документами до Литви

У Луцьку 24-річний чоловік і 21-річна дівчина організували схему сутенерства

У Луцьку 24-річний чоловік і 21-річна дівчина організували схему сутенерства

Спалив чужий паспорт: волинянина засудили на понад 7 років

Спалив чужий паспорт: волинянина засудили на понад 7 років

На волинському кордоні затримали киянку, яка у валізі перевозила кілька сотень старовинних монет

На волинському кордоні затримали киянку, яка у валізі перевозила кілька сотень старовинних монет

На Волині суд оштрафував військового за сприяння з переведенням за 2 тисячі доларів бійця із СЗЧ

На Волині суд оштрафував військового за сприяння з переведенням за 2 тисячі доларів бійця із СЗЧ

Щоб мами не спали на стільцях: дитячій лікарні у Луцьку передали на понад 1 млн грн ліжок-трансформерів

Щоб мами не спали на стільцях: дитячій лікарні у Луцьку передали на понад 1 млн грн ліжок-трансформерів

Знайшов амфетамін і сховав у куртку: на Волині судили військовослужбовця за зберігання наркотиків

Знайшов амфетамін і сховав у куртку: на Волині судили військовослужбовця за зберігання наркотиків

«Отруював повітря»: на Волині підприємець незаконно випалював деревне вугілля і отримав штраф

«Отруював повітря»: на Волині підприємець незаконно випалював деревне вугілля і отримав штраф