Скандал у Луцьку: мешканці гуртожитку бояться згоріти живцем через проблемну сусідку

Скандал у Луцьку: мешканці гуртожитку бояться згоріти живцем через проблемну сусідку

Мешканці будинку, що на вулиці Ніла Хасевича бояться згоріти живцем через проблемну сусідку.

Про це йдеться в сюжеті Конкурент TV.

Нещодавно в гуртожинку сталась пожежа. Мешканці нарікають, що винуватицею  може бути одна із сусідок пані Оксана Унгер.

Обвуглені стіни, спалена електромережа, пошкоджені двері та вікна – в такому стані знаходиться другий поверх гуртожитку після пожежі. Мешканці гортожитку вже неодноразово нарікали на дії пані Оксани.

Зокрема, люди кажуть, що вона неодноразово влаштовувала пожежі, а також погрожувала розправою мешканцям цього хуртожитку.

Оксана Мельник проживає тут уже тривалий час із чоловіком та двома дітьми. Того дня, коли трапилася пожежа, дітей вивели із будинку. Жінка розповідає, у всьому винна їхня сусідка, яку звати теж Оксана.

«Це був підпал саме цієї жительки, але вона це заперечує. Жінка каже, що причина у проводці, але всі прекрасно знають причину займання», - ділиться пані Оксана.

Жінка хвилюється за свою родину. Каже, куди тільки не звертались, аби навести лад у гуртожитку. Але результату поки немає.

«Зараз вона зносить речі в туалет загального користування. Ми боїмося, щоб звідти не пішла пожежа до нас тепер. Ми по черзі з чоловіком чергуємо вночі, Не спимо, бо ми боїмося за своїх дітей і за свою сім'ю», - додає лучанка.

Коли знімальна група перебувала у гуртожитку, до своєї кімнати, від якої залишилось лише згар, ще повернулася Оксана Унгер, яку сусіди і звинувачують у підпалі. Проти від будь-яких коментарів вона відмовилась.Раніше журналіти вже спілкувалися з пані Оксаною. І вона не на камеру, розповіла про те, що вона на даний момент тут не проживає. Їй хтось запропонував жити у хостелі, але вона відмовилася. Тому практично сказала, що вона живе на вулиці. Але, за словами людей вона інколи сюди приходить навіть вночі.

Відомо, що у жінки є двоє синів, один із них неповнолітній. І де вони зараз перебувають – невідомо.

У службі у справах дітей Луцької міської ради повідомили, що цю ситуацію нібито тримають на контролі, і з неповнолітнім хлопчиком все добре.

«Дитина у віруючих. Забрали за згодою матері. Дитина доглянута, все добре», – інформує начальник служби у справах дітей Луцької міської ради Федір Шульга.

Після пожежі, яка трапилася 8 жовтня, мешканці будинку написали колективну заяву до правоохоронних органів.

«Поліція реагує на це в межах своєї компетенції, намагається вирішити питання. Провдять профілактичні беті, складають адмінпротоколи. Також після одного з звернень жінку доставляли у психіатричну лікарню, однак на наступний день медики її звідти виписали. Поліція не має права виселяти громадянку з її помешкання, Тому рекомендуємо мешканцям клопотати до органів місцевого самоврядування, які, можливо, допоможуть врегулювати ситуацію», - говорить речниця ГУ Нацполіції у Волинській області.

Люди бояться, що наступний інцидент, який може трапитися у гуртожитку, буде смертельним. Тому закликають органи місцевого самоврядування допомогти в цій ситуації.

Зазначимо, що це вже не перша скарга мешканців гуртожитку. Рік тому вони писали колективну заяву, аби вирішити питання із проблемною родиною у гуртожитку. Як зазначила голова асоціації ОСББ Юлія Саботюк впоратися із жінкою ОСББ не може, адже немає функцій, щоб відправити її на лікування, інформує Конкурент TV.

Читайте також:

Можливо зацікавить