Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/news/GivbAPmta3bwv7TEBERId0fA0crE31OaH973uE5W.png)
У Сошичненській громаді Камінь-Каширського району підпалили комунального трактора із прицепним обладнанням.
Підпал був вчинений у середу, 14 лютого. Про це повідомили у Сошичненській громаді.
Цьому передував допис депутата Сошичненської сільської ради Віктора Трохимовича Семенюка про те, що у цей же день на території села Запруддя незаконно ріжуть дерева. У Сошичненській громаді відкидають ці звинувачення і зазначають, що усі необхідні документи та дозволи на зрізання є.
«Хоча всі документи, обстеження, акти, висновки і дозволи на зрізання дерев є, але це ж невигідно показувати нашому депутату, вигідніше поширювати брехню, щоб у суспільстві сформувалася думка, що все не так. Краще щоб аварійні дерева падали людям на голову і потім знову звинувачувати, що нічого не робиться і т.п., краще щоб заросли бур’янами, щоб всіх затопило, поприбивало гілляками – ось яка думка із іншої сторони. А ще насторожує те, що з допису нашого «дбайливого» депутата, щоб майно раптом не згинуло, він залишився його сторожувати. От і згинуло… Ворогу не побажаєш таких сторожів. Робота нашої громади дуже не подобається окремим жителям, які у різний спосіб хочуть нашкодити розвитку та розквіту нашої ТГ. Як результат їхньої роботи ми публікуємо нижче, а Вам вирішувати де правда і хто у цьому винен», - написали у Сошичненській громаді.
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/HcbLLl7DN0WqMrdYsp6wbrVSq844EuM3C0R4sTsz.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/tL50JYuctxz5NscmZivTKijGALNZlcc1nMSYbZx0.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/32qd3ol7FVOgk8bPlDqxThrQN3X3Isv8op6vfbK6.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/Q7k29XIFpkggsN4FKgNrw5bnT6PxR6dEF3RgFzRC.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/kGOSzQnP58RwHFoe7xOXGIi9cDvOlm4xr4h4Q07i.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/nMge31GiawghpKxCIWMULwBHRfFpwbVcqgK4rzHH.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/U170zYxueSyUnGMmPTPGBZMavK6whjFcYo9aDK4K.jpg)
![Скандал у сільраді на Волині обернувся підпалом техніки. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/5mtqdH11vj8ly5QvAwwz5UY63NkXSBlWsiClcaSO.jpg)
Читайте також:
- У луцькій школі вчителька сказала дітям, що їх «знищать росіяни»: її покарали доганою. Відео
- Скандал в міськраді на Волині: депутат підробив результати голосування
- Попередня директорка Луцької стоматпоклініки отримувала величезні премії, коли працівники сиділи без зарплати