Словаччина – Україна: результат та огляд другого матчу «синьо-жовтих» на Євро-2024

Євро-2024 Словаччина Україна

У п'ятницю, 21 червня, збірна України провела другий поєдинок у фінальному турнірі Євро-2024.

«Синьо-жовті» зіграли проти команди Словаччини. Зустріч відбулась на стадіоні Меркур Шпіль-Арені у Дюссельдорфі.

На старті поєдинку збірна Словаччини грала першим номером, українцям довелось захищатися та швидко переходити з оборони в атаку.

На 8-й хвилині суперники «синьо-жовтих» створили небезпечний момент. Гараслін на фланзі обіграв Тимчика й виконав подачу в штрафний майданчик, Трубін забрав м'яч в руки.

Українці відповіли своєю контратакою. Проте вона виявилась невдалою.

На 11-й хвилині Шранц впритул розстрілював Трубіна, наш воротар вдало зіграв ногами і відбив цей удар. Далі Дуда пробив повз ближню стійку воріт «синьо-жовтих».

Перший небезпечний момент українська команда створила на 14-й хвилині. Бражко пробив у площину воріт. М'яч прилетів прямо в руки голкіперу Мартіну Дубравці.

На 17-й хвилині Ганцко сильно пробив зі штрафного - Трубін здійснив ще один сейв. Майже відразу Словаччині все ж вдалось забити. Шранц виграв верхову боротьбу в Зінченка та точно пробив головою - 1:0.

Після пропущеного голу «синьо-жовті» намагались відігратись, проте допускали велику кількість помилок в атаці.

На 23-й хвилині Мудрик під час швидкісної української атаки центром пробив набагато вище воріт.

Словацька збірна домінувала та активно пресингувала, українцям в атаці мало що вдавалось.

На 28-й хвилині відбувся перший момент «синьо-жовтих». Мудрик віддав пас у штрафний майданчик на Довбика, проте нападник у боротьбі з двома суперниками зміг заробити лише кутовий. Розіграш стандарту завершився ударом  від Мудрика і спробою добивання від Ярмоленка. Проте м'яч полетів повз ворота.

На 34-й хвилині після тривалої атаки Тимчик сильно пробив. Захисник влучив у стійку.

Згодом Мудрик набігав на лівому фланзі та увірвався до штрафного майданчика. Дубравка вчасно вийшов з воріт та вибив м'яч.

За кілька хвилин «синьо-жовті провели чергову атаку, яка завершилася подачею Зінченка з флангу у штрафний. Проте словакам вдалось виграти верхову боротьбу за м'яч і нівелювали загрозу.

На 42-й хвилині поєдинку Ярмоленко заробив небезпечний штрафний. Зінченко завдавав прямого удару по воротах, Дубравка відбив м'яч .

Словаччина відповіла гострою контратакою. Гараслін пробив у кут воріт. Трубін перевів м'яч на кутовий.

На початку другого тайму словаки контролювали м'яч під тиском українців.

На 51-й хвилині Мудрик небезпечно подав з лівого флангу, проте Довбику не вдалось як слід дотягнутися до м'яча.

За кілька хвилин українці зрівняли рахунок. Після прострілу Олександра Зінченка відзначився Микола Шапаренко -  1:1.

Згодом Мудрик розігнав ще одну атаку, голкіпер Словаччини забрав м'яч в руки.

Вінгер відпасував на Зінченка, той віддав на Шапаренка. Півзахисник пробив по воротах, воротар Словаччини забрав м'яча в руки.

Українці додали в контролі м'яча.

На 74-й хвилині «синьо-жовті провели небезпечну контратаку. Яремчук віддав пас на Мудрика, той пробив з гострого кута, проте влучив у стійку.

На 80-й хвилині українці повели у рахунку. Шапаренко з флангу відпасував на забігання Яремчуку. Нападник проштовхнув м'яч у ворота словаків.

На останніх хвилинах «синьо-жовті» сіли в оборону. Словаки намагалися зрівняти рахунок, проте їм не вдалось забити вдруге.

У підсумку збірна України перемогла Словаччину (1:2).

В одному із спальних районів Луцька буде нове футбольне поле. Фото

ФК Волинь - штучний інтелект

Майбутнє «Волині»: як штучний інтелект уявляє луцький клуб у мирній Україні

Тимощук зрада

Завербований ФСБ: як уродженець Луцька Тимощук проміняв Батьківщину на «болота»

«Серйозний суперник»: відомий екстренер «Волині» розповів про шанси «Динамо» в Лізі Європи

Аукціон Тимощука

«Жахливий нелюд»: український футболіст побажав зраднику з Луцька «закінчити, як Ілля Кива»

«Боже, яке кончене»: ексдружина зрадника з Луцька відреагувала на його участь у воєнному аукціоні в Росії

Ексфутболіст з Луцька передав свою футболку з автографом аукціону, який збирає кошти для окупантів

«Людині важко»: блогер оцінив гру молодого лучанина за київське «Динамо»