Справжнє «пекло» ще попереду: на Волині температура повітря сягне +38°C
На Волинь насувається пік аномальної спеки, під час якого стовпчики термометрів піднімуться до позначки +38 градусів. Спекотна погода, яка розпочалася у третій декаді червня, протримається щонайменше до початку наступного місяця.
Про це журналістам ВСН розповіли у Волинському обласному центрі з гідрометеорології.
За словами синоптиків, поточні високі температури — це лише початок значного потепління. Справжній температурний пік очікується вже найближчими днями.
«Температура, яка є зараз, — це ще квіточки, надалі вона лише підвищуватиметься. Пік припаде на вихідні, 27 та 28 червня, а вже з понеділка та у вівторок очікуємо 33–38 градусів тепла», — зазначили у гідрометеоцентрі.
Спека у Луцьку та області триматиметься орієнтовно до кінця червня та захопить перше число липня. Послаблення температурного режиму прогнозують наприкінці дня 1-го липня, коли через регіон проходитиме холодний атмосферний фронт.
Читайте також:
- На Світязі відпочивальники масово скаржаться на висип і свербіж після купання: що відомо
- На Волині активізувалися кліщі: вже понад 100 звернень і небезпека хвороби Лайма
- З 12 років біля вуликів: як дев'ятикласник з Волині став господарем пасіки