Спортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлону

Спортсменка Аліна Хміль з Луцька посіла перше місце на чемпіонаті України-2024 з біатлону серед юнаків та дівчат.

Про це повідомив голова громадської організації «Федерація біатлону міста Луцька» Василь Покотилець.

Фінал змагань з біатлону серед юнаків та дівчат відбувся у неділю, 17 грудня, в селі Яворів Івано-Франківської області. Лучанка змагалася у спринті на шість кілометрів із двома вогневими рубежами та показала результат 18:09.1 й здобула золото.

«Наша Аліна Хміль перемагає у спринтерській гонці! Аліна гарно відпрацювала свій перший вогневий рубіж і лише на стійці наша біатлоністка не закрила одну мішень. Чудова робота на вогневих рубежах і хороша швидкість! В результаті – переможна сходинка сьогоднішнього п'єдесталу!», – зазначив Покотилець.

Спортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлонуСпортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлонуСпортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлонуСпортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлонуСпортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлонуСпортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлону