Свічки під час геморою

Свічки під час геморою

Як розпізнати геморой? Біль під час сидіння або стояння, свербіж, печіння, виділення слизу під час дефекації на білизну, а також кров - це характерні симптоми їхнього постійного запалення.

Ці проблеми негативно впливають на самопочуття людини і, якщо їх не лікувати, хвороба буде тільки погіршуватися. На жаль, багато людей через сором не хочуть звертатися до лікаря по допомогу [1]. В такому випадку, на допомогу можуть прийти Реліф свічки. Свічки Реліф® вже понад 20 років поспіль приходять на допомогу пацієнтам з гемороєм. Свічки від геморою - один з найпопулярніших препаратів для лікування анального варикозу. Захворювання найчастіше розвивається у людей, які неправильно харчуються та ведуть малорухливий спосіб життя. Ліки прискорюють процес загоєння зовнішніх і внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Ліки від геморою проти консультації з лікарем

Чому так багато людей відкладають візит до фахівця? На початку симптоми анального варикозу не дуже турбують і є слабко вираженими, тому багато пацієнтів починають звертатися за медичною допомогою лише тоді, коли дискомфорт значно посилюється. Тривога, пов'язана з сором'язливим оглядом, також утримує їх від звернення до лікаря. Найчастіше першим симптомом, який переконує звернутися до лікаря, є лише кровотеча з заднього проходу [2].

Проблеми з гемороєм не можна недооцінювати. Якщо їх не лікувати, незначна скарга може незабаром перетворитися на серйозне захворювання. Тому, якщо ви помітили типові симптоми цього захворювання під час повсякденної діяльності, зверніться до лікаря.

Спеціаліст призначить вам відповідний засіб від геморою, за допомогою якого ви зможете безпечно впоратися з цим неприємним станом. Зверніть увагу, що безрецептурні засоби від геморою, такі як свічки від геморою, не підбираються індивідуально, а тому їхня дія може бути недостатньою [3].

Коли слід використовувати супозиторії від геморою?

Одним з перших симптомів захворювання є анальний свербіж. Іноді він супроводжується наявністю виділень і пошкодженням слизової оболонки, що призводить до запалення. Хворий може мати відчуття неповного випорожнення кишечника. У деяких випадках шишка випадає з ануса, хоча спочатку вона втягується. Це одні з перших симптомів анального варикозу, які спонукають людину звернутися до свічок від геморою [1].

Хто і чому тягнеться до супозиторіїв від геморою?

Свічки від геморою - це поширений засіб для лікування варикозного розширення анальних вен. Геморой трапляється як у старших, так і у молодших людей. Люди, які страждають від нього, не дуже фізично активні і ведуть сидячий спосіб життя - всупереч уявленням, це не в основному офісні працівники, оскільки варикозне розширення вен ануса трапляється також у спортсменів, наприклад, у велосипедистів і вершників [3].

Причиною захворювання часто є неправильне харчування. Люди, які не споживають достатньої кількості клітковини і п'ють занадто мало рідини, змушені тягнутися до супозиторіїв від геморою. Наслідком цього є запор, який змушує кишечник працювати інтенсивніше - це призводить до того, що слизова оболонка прямої кишки сильніше розтягується під час дефекації. Свічки від геморою роблять слизову більш еластичною [2].

Свічки від геморою часто використовують люди з ожирінням, люди з недостатністю кровообігу, жінки після кількох вагітностей і люди, які займаються анальним сексом - у кожному зі згаданих випадків виникають запори. Також до групи людей, які страждають від анального варикозу, належать люди, які мають діарею, спричинену проносними засобами, що подразнюють слизову оболонку анального отвору, якщо їх вживати у надто великій кількості [1].

Література

1. Захараш М.П., Пойда 0.1. Досвід використання Реліф® та Реліф® Адванс у практиці лікування хворих колопроктологічного профілю. – 2004. – №7. – 18-21.

2. Національні рекомендації асоціації колопроктологів України щодо ведення пацієнтів із гемороєм, адаптовані до Рекомендацій Європейського товариства колопроктологів (ESPCP). Клінічна хірургія, 2020; 87(7-8):89-104

3. B.Havlickova. Topical corticosteroid therapy in proctology indications / Aliment Pharmacol Ther / 2010 - 31 (Suppl. 1), P.25