Трагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. Фото

Трагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. Фото

У Турійській громаді Ковельського району провели в останню путь Героя Юрія Марковського.

Із щирою відкритою посмішкою, таким як він залишиться у пам’яті тих, хто його знав, Юрій дивився із траурної світлини на величезне велелюддя земляків, які прийшли 12 грудня провести свого Героя в останню земну дорогу. Про це повідомили у Турійській громаді.

На другий же день повномасштабної війни Юрій Марковський став на захист країни. У важких боях з окупантом був поранений. Після лікування знову повернувся у стрій і разом з побратимами останні бої вів на Запорізькому напрямку.

У мирному житті Юрій планував повернутися до улюблених справ, ростити троє донечок, піклуватися про дружину та батьків, але трагічний випадок 4 грудня раптово обірвав його життя. Тепер йому назавжди 45…

З військовими почестями побратими, земляки разом з родиною загиблого захисника провели Героя в останню земну дорогу вулицями рідного Турійська. У Свято-Троїцькому храмі духовенство звершило чин поховання. Піднеслася спільна молитва за спокій душі воїна Юрія.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!

Трагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. ФотоТрагічний випадок раптово обірвав життя: на Волині поховали Героя і батька трьох донечок Юрія Марковського. Фото

Можливо зацікавить

війна

За покликом власного сумління доєднався до війська: на війні загинув Герой з Волині Андрій Сливка

Поховання військового
відео

Передчасно обірвалося життя: на Волині попрощалися із Героєм Олександром Мажулою

Нагорода

Загинув під Бахмутом: рідним полеглого Героя вручили посмертну нагороду

«На щиті» на Волинь повертається Герой Андрій Ярошик: просять гідно зустріти

«На щиті» на Волинь повертається Герой Андрій Ярошик: просять гідно зустріти

Місяць не дожив до 30-річчя: на Волинь «на щиті» повертається Герой, який загинув майже два роки тому

Місяць не дожив до 30-річчя: на Волинь «на щиті» повертається Герой, який загинув майже два роки тому

Дві втрати в одній громаді: на війні загинули Герої з Волині - Олексій Хоміч та Олексій Стахорський

Дві втрати в одній громаді: на війні загинули Герої з Волині - Олексій Хоміч та Олексій Стахорський

війна нагорода
фото

Віддали своє життя за Україну: на Волині рідним загиблих Героїв вручили посмертні нагороди

Війна Волинь

Обірвалось життя: на Волині прощатимуться з Героєм Олександром Мажулою

ресторан Луцьк

«Це обʼєктивне обмеження»: у закладі неподалік Луцька прокоментували скандал із вдовою загиблого Героя