Троє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей Кладофор

Троє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей Кладофор

Працівники служби державної охорони Шацького національного природного парку вилучили у мешканців села Світязь 5 кілограмів водоростей Кладофори.

Чоловіки виловлювали водорості вночі 21 лютого, спустивши сітки із човна на озері, - йдеться на фейсбук-сторінці Шацького національного природничого парку.

«21 лютого, у нічну пору доби, на озері Світязь, працівники служби державної охорони Шацького національного природного парку, виявили мешканців села Світязь, які займались браконьєрством - добування кладофори і вже встигли виловити 5 кг цінних водоростей», - йдеться у дописі.

На правопорушників були складені відповідні протоколи за ст. 91 КУпАП (порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду), які будуть передані до правоохоронних органів.

Зауважимо, Кладофора є одним із найважливіших елементів озерної екосистеми, збагачує озеро киснем і як природний фільтр очищає його. Саме тому, ми маємо одне з найчистіших озер в Україні. Що залишиться від Світязя після вилову кладофори здогадатися не важко.

Троє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей КладофорТроє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей КладофорТроє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей КладофорТроє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей КладофорТроє волинян виловили з озера Світязь 5 кілограмів унікальних водоростей Кладофор

Читайте також:

Можливо зацікавить