У 17 разів перевищує норму: судили водія, який п’яним скоїв ДТП біля Луцька

У 17 разів перевищує норму: судили водія, який п’яним скоїв ДТП біля Луцька

Не вибравши безпечної швидкості, порушник зіткнувся з іншою автівкою, яка рухалась попереду, а потім влетів у металевий паркан. Горе-водія на рік позбавили прав та присудили сплатити 17 тисяч гривень штрафу.

Ввечері 18 травня 2024 року Володимир Л. керував автомобілем ВАЗ 21043 у селі Милуші Луцького району, пишуть Волинські новини, посилаючись на постанову Луцького міськрайонного суду.

Не вибравши безпечної швидкості, він зіткнувся з іншою автівкою, яка рухалась попереду, а потім влетів у металевий паркан.

Внаслідок зіткнення транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Прилад «Drager» показав у винуватця аварії 3,35 проміле алкоголю в крові, що у 17 разів перевищує норму.

В судовому засіданні обвинувачений не заперечував факти правопорушень. Вина також підтверджується протоколами, відеозаписом з нагрудних камер поліцейських та письмовими поясненнями.

Суд визнав Володимира Л. винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.124, ч.1 ст.130 та ч.1 ст.139 КУпАП. Йому призначили 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Читайте також:

Можливо зацікавить