У Чечні й Сирії не було так, як тут: Перехоплена розмова окупантів
![У Чечні й Сирії не було так, як тут: Перехоплена розмова окупантів](https://vsn.ua/storage/news/JYhn1O4j7dMHLQKmtN7z5DPnzuWAmcCjdwRKQvME.png)
Бувалі російські вояки зізнаються рідним, що війна в Україні перевершила їх втрати в Чечні, а за рівнем спротиву – Сирію.
Вони відверто ненавидять свою владу і розуміють, що ніхто не ставиться до них, як до людей, повідомляють у Службі безпеки України
Ось що про це говорить окупант, який «героїчно» захоплював ЧАЕС, а зараз намагається взяти в облогу Київ: «Прикинь, мы там (під Чорнобилем, - ред.) 2 недели стояли, и нас всех в бой кинули пида*сы еб*ые. Наше государство я всех ненавижу, нах*й”.
У надії вижити він не гребує ні шаманськими обрядами, ні молитвами та «заздравними» свічками... Чекає лише можливості повернутися, щоб надалі «косить от службы больничными».
А поки загарбники «поправляють» здоров’я звиклим способом – горілкою. «Да я тут уже столько водки выпил, что за всю жизнь не выпивал», – зізнається вояка.
Що ж, наші військові доведуть до логічного завершення процес, запущений опроміненням ЧАЕС!І шаманські обряди тут безсилі.