У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/news/CkLtQiqm5arYDyYyjDwSF79RgH3aRIpoerDZ0exz.png)
У кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбулося різдвяне богослужіння.
Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.
Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
Напередодні, у Навечір’я Різдва (Святвечір), під проводом високопреосвященного відправили всенічну. З ним служили декан протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство.У проповіді архіпастир наголосив, що сьогодні відзначаємо свято з гіркотою. Але згадуємо про народження Спасителя з надією на перемогу і єднання. Ми нині живемо зі всім християнським світом одним духом, одними вустами і єдиним серцем. Тож варто змінюватися в кращу сторону і єднатися між собою.
Також владика зазначив, що сьогодні волинські паломники мають змогу відсвяткувати Різдво за новоюліанським стилем разом зі Вселенським Патріархом, перебуваючи в Константинополі.
Після відправи архієрей запросив вірян заколядувати на головній площі міста. Саме тут відбуваються важливі для нашої громади події, саме тут ми проводжаємо героїв в останню дорогу. Тому саме тут сьогодні повинна лунати колядка. Аби наші серця наповнилися душевним теплом і наблизилися до Господа. Аби Всевишній за нашими молитвами швидше дав перемогу і спокій для нашої землі.
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/UBeTXYKxmGjomnoNsevKD9UkCG0GTvgBsQZ5U0JX.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/ivE5W76AyzhfMTSPU54Jrisn9jPfGlBYbgNCHGnT.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/6blYKl98zneZtvN4wzczoxR4yKQAwf04Aa1Xy2Yu.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/J4UO6ityWL0lveA2tqJ2gzJ0E0LucOkUgkk2KUer.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/iSk2T5QVnry3E4tCYu3LHbHTWDDJtf5dNr0sr0Qd.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/0YIML3K2faMlG7tM17FoZwjYIyFp4aFapCVBOdhR.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/WFtSACyoeHsPCEg7E3dYeGX0LLLSYm05U1vAGcuv.jpg)
![У головному соборі Луцька відбулось різдвяне богослужіння](https://vsn.ua/storage/image-icons/sjAYjO8YkWZJHlwMMSB7rBtPwxTPc0MYCT9NUNY7.jpg)
Нагадуємо, що цьогоріч різдвяна служба у соборі відбуватиметься двічі: і 25 грудня, і 7 січня.