У громаді на Волині не можуть добудувати дитсадок: бракує два мільйони гривень

У громаді на Волині не можуть добудувати дитсадок: бракує два мільйони гривень

На добудову дитсадка у Видраниці, що у Забродівській громаді, на Ратнівщині, не вистачає близько двох мільйонів гривень. Через військову агресію РФ проти України роботи на об’єкті з високим рівнем готовності припинили.

 

Про це повідомляють на сайті Ковельської РДА.

Так, 13 вересня, керівниця Ковельської РВА Ольга Черен та Забродівський сільський голова Микола Калачук зустрілися з місцевими жителями та обговорили, що  буде із завершенням реконструкції дитсадочка з добудовою ігрової зали.

Підрядник - ТОВ «АЛЬФА - БУД ЗАХІД», через тимчасове припинення фінансування об’єктів капітального будівництва органами Держказначейства в умовах воєнного стану,  не  може виконати договірні зобов’язання, і це непокоїть місцевих владців.  

Якби не війна, 2022 року до садка пішло б 60 дітей.

Начальник районної військової адміністрації наголосила, що про замороження цього об’єкта не йдеться, районна влада спільно із керівництвом Забродівської сільської ради шукають можливості для відновлення робіт. 

До речі, ковельським владцям попри війну вдалося домовитись про завершення робіт із каналізування населених пунктів довкола озера Світязь, що у Шацькій громаді.

Тендер на роботи виграли львів’яни.

Можливо зацікавить