У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/news/TNxXA8vK7wCm77QtYxz4wkXZPTbR07k0x7pfh19k.png)
На фасаді Грядівського ліцею відкрили меморіальні дошки полеглим Захисникам України – випускникам закладу Сергію Радіозі, Віталію Антонюку, Анатолію Леончуку, Руслану Степасюку та Олегу Марчуку.
У четвер, 14 грудня, на захід-реквієм зібралися рідні загиблих Героїв, міський голова Борис Карпус зі своєю заступницею Ніною Шумською, староста та мешканці Грядівського старостинського округу, військові, учні ліцею, – повідомили на фейсбук-сторінці Нововолинська.
«Закликаю кожного вчити історію подвигів наших Героїв, котрі ціною життя виборювали свободу і незалежність України», – сказав очільник Нововолинської громади Борис Карпус.
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/MHYDVqRUATx51UexeSwzUtf2TBndlm7p66ekmvwe.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/sTJe0ZfoxNX62D4NB9lyqFg4D7YieZ9O1FlUCGjR.jpg)
Священник храму Ікони Казанської Божої матері села Гряди о. Юрій освятив меморіальні дошки та разом з присутніми помолився за упокій душ полеглих військовослужбовців. До меморіальних дошок поклали квіти.
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/S5WLIyWW6OXTVDi0Uq3DSvFwKCELKKCLHUFBneqB.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/jeB87BeP5birkO8jtMgbNpcy2hqECAG2wvuWbykC.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/7kjojRmWzxusnCCNawEytElBU380ONYooNioj8s3.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/FScecYYvyp3QM6yG0sjNKYUuEs8XWbNE3UJom1Vu.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/47xsTVL6rMHvVgQWRpIKVNk0yaMYO7OJfAfHszmD.jpg)
![У громаді на Волині п’ятьом ліцеїстам-Героям встановили меморіальні дошки](https://vsn.ua/storage/image-icons/4C3tA8COUFvZxmAd1REnfX1Xo2Y2uTdLjkz2OU3q.jpg)
Читайте також:
- Найсумніша шкільна зустріч: на Волині однокласникам-Героям встановили меморіальні дошки
- Був воїном за покликанням: волинянину посмертно присвоїли звання Герой України
- У Луцьку рідним загиблих прикордонників вручили їхні посмертні нагороди