Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/news/URx9CPKaG6vXduYHQFqIc1leCmz9xPpEpBZsBLIn.png)
У Луцьку обрали голову та заструпників Молодіжної ради. Цей консультативний орган працюватиме з владцями, аби враховувати думку молодіжного середовища.
У четвер, 22 лютого відбулось установче засідання Молодіжної ради при Луцькій міськраді. Засідання провели у приміщенні сесійної зали міської ради. До складу Молодіжної ради увійшли учні закладів середньої освіти, студенти, а також члени молодіжних та громадських організацій.
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/gdVA2oFNB7ClJ3simRcaxJGPDcX2kwnnaZipbhtu.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/ogVJEPIUPVZqMsN9Ks4PGrWgDQ65ihSsiKAMGEDy.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/YvsyFfeOeNAVkZJlqysBKbB3uiRD6cK7XBFmwJlv.jpg)
Заступниця луцького міського голови Ірина Чебелюк зауважила, що сесійна зала – це місце, де приймаються рішення, що забезпечують життєдіяльність лучан. А Молодіжна рада – це один з консультативних органів, який має працювати спільно із міською владою для того, щоб знати, цікавитися та враховувати думку молодіжного сектору та середовища.
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/MpO4BwlbVzqcGhRv8Zs2pu0SPf93nZOaGbjHHTsI.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/Dn7s1QsBsfSkRDE9MGJjkzhf0b01s7s0mTDNb0eZ.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/AXsIvQwAxX3cJXwD6Zlvl68Of2Yr02TIcGSWybDf.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/kRErvw7nuSJmh8prubutLoN7yFtNpXvFLn9MS7xO.jpg)
«Ми завжди тісно співпрацюємо із молодими людьми і нам цікава думка, як ви бачите розвиток громади. Ми чітко усвідомлюємо, що теперішня молодь – це абсолютно інші молодь, яка була 10 чи 20 років тому.
Ви рухаєтесь зовсім іншим вектором розвитку, тому що країна наша змінюється, змінюється суспільство, відповідно змінюються думки наших молодих людей і це чудово, тому що ми відходимо від критеріїв та дій, які існували колись», – додала Ірина Чебелюк.
Заступниця міського голови зауважила, що члени Молодіжної ради теж можуть стати учасниками процесу прийняття депутатських рішень. Але найбільше Луцька міськрада спільно з Молодіжною радою буде працювати з тими питаннями, які стосуються безпосередньо молодіжного життя.
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/RPkHIDeVctFI8Co1Gds0MISLxEfiDpgAf3kPwQOz.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/DWsoJLAFCq6ZagLdnuqFLGHczdAJfPw0buso5CmC.jpg)
Після голосування у два тури було визначено голову Молодіжної ради. Нею стала студентка 4-го курсу Волинського національного університету імені Лесі Українки та волонтерка у Волинському обласному місцевому осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» Христина Словік, її заступницею стала голова контрольно-ревізійної комісії ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та студентка 3-го курсу ЛНТУ Олександра Лугвіщик, а секретарем – Таїсія Токарчук, учениця 11 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради.
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/jfDuSSgHa2ebeK5uM03G5IHvFSnGaWprG6uCqGFu.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/BPiwrLHoMz2j6SpkAHU5oEC3q7UoCWOZZ4BL6zfp.jpg)
![Обрали голову та заступників: у Луцьку запрацювала Молодіжна рада](https://vsn.ua/storage/image-icons/owh8Hm8qs8NyMwptiSUvjU9oZu1BGHrNjaU6lvsa.jpg)
«Я хочу всім подякувати, як би дивно це зараз не звучало, я вранці казала «та буде, що буде, я готова до всього. Я думала, що не буду хвилюватися, але так вийшло, що я хвилювалася і мені подобається це відчуття», – поділилася Христина Словік.
Новообрана голова запропонувала вирішити питання щодо регламенту та створення комітетів на наступному засіданні.
Читайте також:
• Росія – наш спільний ворог: Луцька міськрада звернулася до міст-побратимів у Польщі, аби ті посприяли розблокуванню кордону
• У Ковелі витратять 2 мільйони гривень на озеленення міста
• Перейменування 8 вулиць у Луцьку не погодили: яких саме