«Для перемоги важлива кожна копійка»: керівниця волонтерського штабу «АНГАР» розповіла про цінність маленьких донатів

«Для перемоги важлива кожна копійка»: керівниця волонтерського штабу «АНГАР» розповіла про цінність маленьких донатів

У суспільстві часто можна почути таку думку, що маленькі донати не діють, або люди не можуть закинути 100 або 1000 гривень, а 10 гривень нічого не змінять. Однак це неправда, саме з маленьких донатів складаються великі збори.

Про це розповіла виданню ВСН керівниця волонтерського штабу «АНГАР» Ольга Валянік.

Саме маленькі донати, наголошує вона, перетворюються на автівки, тепловізори, на тактичну медицину і на дрони.

«Наш 10-мільйонний збір складається саме з маленьких донатів, із внесків кожної людини, щоб кожен відчув себе причетним і робив усе можливе для перемоги України над ворогом», – додає Ольга Валянік.

З її слів, нещодавно були маленькі збори, коли вона писала дописи в соцмережах для того, щоб довести людям, що їхні 30 гривень є важливими.

Що таке 30 гривень? Це навіть не чашка кави у кав’ярні, додає Ольга Валянік. Тому на своєму прикладі вона вирішила показати людям як їхні 30 гривень перетворюються на техніку для ЗСУ.

«Я оголосила збір, про те, що прошу скидати усіх по 30 гривень чи навіть менше, і уже за чотири дні ми змогли придбати тепловзіор за 79 тисяч гривень для ЗСУ. Це було неймовірно та феєрично, і люди дійсно повірили в те, що маленькі донати працюють», – каже керівниця "Ангару".

Ще один такий збір Ольга Валянік робила на дрон: коли збирали 120 тисяч, люди скидали по 100 гривень. Таким чином вдалося зібрати необхідну суму. 

Варто вірити у те, що маленькі донати працюють, додає вона, адже є різниця коли 100 людей скидає по 100 гривень і коли одна людина скидає 1000 гривень.

100 людей – це сила, вони повинні повірити у те, що їхній внесок важливий, кожна їхня гривня чи дві мають ціну, наголошує волонтерка. 

«Дякую усім хто донатить. Не втомлюйтеся це робити. Сили оборони стоять міцно і ми повинні робити усе можливе і неможливе для того, щоб забезпечити їх усім необхідним», – додає очільниця штабу. 

«Для перемоги важлива кожна копійка»: керівниця волонтерського штабу «АНГАР» розповіла про цінність маленьких донатів

Нагадаємо, у Волонтерському штабі «Ангар» триває масштабний збір:  на техніку для ЗСУ збирають 10 мільйонів гривень. Наразі залишилося ще зібрати 2 143 531 гривень.

Долучитися до збору можна тут.

Читайте також: 

• Біля Луцького замку хлопець освідчився своїй коханій

• У місті на Волині збудують реабілітаційний центр для військових: яким він буде

• Через війну пропустив народження донечки: рідним Героя з Волині вручили посмертну нагороду воїна

Можливо зацікавить