У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/news/OIKxFA3bPAxju68LMbzOZHTP9Snyf5hlq9xioTHo.png)
У вівторок, 29 серпня напередодні Дня знань у Луцьку провели дві благодійні акції. На цих заходах вручили наплічники для дітей 1-4 класів з числа ВПО, а також для дітей військовослужбовців.
Саме в цей день в Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність та цілісність України.
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/f4omj5UfP8SslmcnZjWRsRfDMIKASa81hKJNA2RG.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/E8XhqN9ZhhUJlj4xcjcNL10QvMW33qURsZy2V8Rf.jpg)
До Палацу культури завітали діти та їхні батьки з інших міст України. Нині школи громади поповнили близько 800 учнів, які, рятуючись від війни, обрали місто Луцьк.
Також під час акції «Скоро до школи» вручили перші у житті шкільні портфелі дітям, чиї батьки зараз на фронті або загинули.
Учні з 24-х шкіл Луцька отримали портфелі, кожен з яких містить набір усіх необхідних канцтоварів: зошити, ручки, щоденник, фарби, пластилін, ножиці, клей, олівці. Як свідчить досвід попередніх акцій, цього дитині вистачає на весь навчальний рік.
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/FqACUaafXHiqaWmKRIwLDMEDXxRGdtJCDctZ31NW.jpg)
Присутній на акції Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав школярів з прийдешнім Днем знань.
«1 вересня – це новий етап в житті дітей. Це нові знайомства і знання. Бажаю діткам і батькам, щоб цей навчальний рік пройшов без обстрілів, з якомога меншою кількістю повітряних тривог та онлайн-навчання. Тому що діти за час коронавірусу та війни засумували за спілкуванням з однолітками. Хочу побажати, щоб навчальний рік був успішним, щоб діти здобували знання і радували своїх батьків успіхами, а батьки пишалися своїми дітьми. І щоб наступний навчальний рік у нашій громаді ми розпочинали вже у мирній, квітучій державі», – розповів міський голова.
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/oDSedficucASIQHIRbQzF5sOeuu62EHKiOoMYaej.jpg)
Також школярів привітала заступниця міського голови Ірина Чебелюк. Вона особисто вручила школярам наплічники з канцтоварами всередині.
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/bdA9YzM4awdX1SEXsNNDzVf1sLFblhOGQbUnjGcK.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/Wtw9aymncu3b2t0CtVENip7QXKhB1qYZu7IpdMrq.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/a4XNYhg3gEDxUyunrNhC9DccZN9nKKoaNyCwasIK.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/iPpAjK0uXNtVS0ZCqMysYPYFch4B1P6dnoETUVsF.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/UoCaxYC71fDnDr8p6BDCQdvzECZ4GI9C8zdhYAlf.jpg)
Портфелі подарували також першокласникам-сиротам та дітям з інвалідністю.
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/kMr0XSE3peSvzeKenvfvCF4i1ZZzi2s7NDgiyDLo.jpg)
![У Луцьку діти військовослужбовців та ВПО отримали портфелі з канцтоварам від громади](https://vsn.ua/storage/image-icons/VYDSVEdAaKrARpe43czHWx649b6hYY0IlSfTT5rK.jpg)
Зокрема 399 учнів 1-4 класів отримали від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні наплічники з усім необхідним шкільним приладдям.
Читайте також:
• Віддали свої молоді життя за Україну: на Волині рідним полеглих Героїв вручили державні нагороди
• Найспекотніше за все літо: у Луцьку зафіксували температурний рекорд
• У місті на Волині медикам боргують 10 мільйонів