У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/news/n9spb3vTjlqNknslzZg65SaDpg3ibgwmf4BXeePL.png)
У Луцьку на проспекті Волі робітники підрядної фірми почали підготовку до нанесення постійної дорожньої розмітки. Нині вздовж вулиці є встановлені нові дорожні знаки
Про це пише Суспільне.
Рух проспектом, який був закритий 25 днів, відновили 24 червня. Зараз вздовж вулиці є встановлені нові дорожні знаки. Один із таких з непарної сторони проспекту Волі дозволяє водіям виїжджати лише праворуч.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/gD2qp9ud6agNyhnqe65Q2MFCdODVYaADXbDHpjzY.png)
Згідно з планом організації дорожнього руху на півторакілометровій ділянці, розвороти за цією схемою передбачені. Про це розповів майстер Владислав Яременко.
«На кресленні все видно, ось місця розвороту, повороту в жилий масив. На даному проекті, це половина ділянки, ми бачимо чотири розвороти», – сказав фахівець.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/2YPL2rsYDmepWGr08l3Q9x1MHqEgqzMNWy8Te9Fo.png)
Щодо дорожньої розмітки, зазначив майстер підрядної фірми Владислав Яременко, то її через інтенсивність руху наноситимуть вночі.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/iZ8pQZZTFxDf1dU0WKXJ2C3R4O3jKmAS4DvQZepf.png)
Говорить: постійна розмітка буде готова впродовж двох тижнів.
«Це розмітка перед нанесенням ліній. По цих точках буде йти розміточна машина», – сказав майстер.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/yfRLO5sAx7Wl3iw9K9Ej2BnA8KFsrdvW7IyBJTbu.png)
На непарній стороні проспекту бригада робітників вкладає тротуарну плитку на тротуарі.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/sj2QPt1djojss6HeXqwNgxkg7BsFoQ3B6xzvVACX.png)
Як сказав електромонтер Павло Запара, за кілька десятків метрів електрики прокладають живлення до ліхтарів та розумних зупинок.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/tpUhEKZAjrzwEeiqp6x54r46j0rKb63POIlksdIs.png)
«Ще залишаться оголовники з ліхтарями, там вже частина розпаючних коробок, стоять ящики, вже розкручені, можна подавати живлення, ставити ліхтарі і засвічувати. Тепер ідемо в ту сторону до Київського майдану, будемо виставляти те саме», – каже працівник.
З його слів, за місяць цю частину робіт планують закінчити.
![У Луцьку на проспекті Волі - нові дорожні знаки](https://vsn.ua/storage/image-icons/sFMrGpegMViu3neubEKAworyJD5WjJfDd0jsNl94.png)
Читайте також:
- Неподалік «Лучеська» оновили дорожню розмітку: як їхати, аби не порушити правила
- Заборонили стоянку: у Луцьку біля ринку виокремили смугу для громадського транспорту