У Луцьку попрощаються з відомою художницею

У Луцьку попрощаються з відомою художницею

У п'ятницю, 1 березня, у Луцьку прощатимуться із відомою художницею, професоркою кафедри образотворчого мистецтва Волинського національного університету імені Лесі Українки Тетяною Галькун

Про це повідомили в міськраді.

Прощання відбудеться 1 березня 2024 р. з 11 до 12 год. у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Луцька.

Знана і шанована не лише у нашому краї художниця, член Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки відійшла у вічність у середу, 28 лютого. Надзвичайно талановита, легка і світла, ніжна і сильна водночас, відкрита і дуже глибока людина.

Тетяна Галькун працювала у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж. Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО. Учасниця 18 зарубіжних, 36 республіканських, 62 обласних виставок робіт живопису. Організувала 13 персональних виставок, в тому числі 5 – за кордоном. Учасниця 12 міжнародних пленерів. Дипломант ряду елітарних виставок і конкурсів. Автор навчальних посібників, методичних розробок, низки наукових статей.

Можливо зацікавить