У Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронт

У Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронт

У Луцьку за кошти працівників міськради придбали 10 автомобілів для військових. Незабаром їх передадуть бійцям різних військових формувань: одні військові заберуть у місті, інші відправляться на східні рубежі України. 

За словами міського голови Луцька Ігора Поліщука, автомобілі придбали за кошти працівників міськради, які вони здають як одноденний заробіток, зокрема за останніх три місяці. Він також зазначив, що на автомобілі наразі є найбільше запитів, тому, зібравши 1,5 мільйона гривень, вирішили придбати саме їх. 

«Вони будуть передані для 14-ої й 63-ої бригад, тероборонівців, які охороняють кордон із Білоруссю, добровольців «Правого сектору», батальйону «Сонечко» та спецпідрозділу «Любарт», - пояснив мер міста.

Автомобілі купували за кордоном і вони уже пройшли техогляд.

У камуфляж пофарбований лише бус, проте якщо у військових є потреба у фарбуванні, вони можуть це зробити. 

У Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронтУ Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронт

За словами волонтера і засновника благодійного центру «Серце патріота» Сергія Балицького, деякі авто вже у середу, 14 грудня, заберуть бійці, а деякі вони разом із мером Ігорем Поліщуком завезуть військовослужбовцям.

«Авто відправлять не одному підрозділу. Є багато бригад, які зверталися до мера, і яким ці автомобілі передаються. Бус завтра їхатиме до Куп'янська, ще два авто відправляться у Запорізькому, і два у Донецькому напрямках», - розповідає у коментарі виданню ВСН Сергій.

У Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронт

Він додає, що разом з автівками волонтерський центр «Серця патріота» передаватиме українських військовим генератори, автомобільні колеса і смаколики, які просили бійці.

У Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронтУ Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронтУ Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронтУ Луцьку придбали 10 авто для українських захисників, частину волонтери повезуть на фронт

Можливо зацікавить