У Луцьку пройшов хресний хід
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/news/sulvBb49P4yOXZmUcSkBukdSdEMBo4wZzje0A7BY.png)
Загальноміська хода з 12-ма зупинками, що символізують останні події в земному житті Христа, відбулася у Велику п’ятницю. Процесію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Про це повідомляє Волинська єпархія Православної Церкви України.
Під час хресного ходу згадували не лише страждання Ісуса, а й молилися за нашу Батьківщину та її воїнів, за полонених, за припинення війни, ворожнечі, неправди, за благословення Боже для Волинського краю, за місто Луцьк і його мешканців, за здоров’я хворих, біженців тощо.
Після завершення страсного хресного ходу в кафедральному соборі Святої Трійці відправили вечірню з винесенням плащаниці Господа нашого Ісуса Христа.
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/4GR5oynNHS0Y2OcBj6yfuoTHv3XsGrx5SNzFv5Rz.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/6mCtOKbuH4rC2qQU0A5QKLFM1eZkdVvpsIx8jUBJ.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/VWbAQwWqn53ZtnfTyrXu2r7pXMPdGH266qDT0jQB.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/emQU52CzYihIjeDINT7qDtG244CuIcgPgAt4kd2n.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/RsRdrBiIWzt2We6Q0SgPsvVmE3QGglf4nVZxuDng.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/PMZG2h3XfuP0ndIUk9CgAlo4IXHtvhh6bB6Ku3dJ.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/waGT9HiI0ZX5c6r3PjmE3qRAKQup2DC7G11R4Yrp.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ga4LVtoqBeZ56CQIlR8LnQVk0q249r09VxMWXhDG.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/1EpZFKj13BmwP9xL1vqieeo6BKdmiJsk8IDNdvp2.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/7yVLIbA59H6og3W5mEPV7JxCjryA2FzgLyWpyK3z.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/XnI5O9Sho5zOirHY3NsTD7n7zWxp4nSROQOa82kS.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/oCF7XE2uEHNWFdkhg9UoGPDtZ4eZYD8ydI1SAzgG.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/G18JNYp1CMEZMGUIXlnUf0leNFah9F0Jib9O4o0t.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/nihm7o1az5d9jeXzrlktEqNBxmGnfqMTRMVMwoUL.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/zTPpiVvali2wshwgtuJsFeEPxvd2pn709rGy3wAc.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/LmnxlHHjhlxVtaC4LtIiX0xWyM8xNVCGHjlsHTkW.jpg)
![У Луцьку пройшов хресний хід](https://vsn.ua/storage/image-icons/dpbC1ZEGBinNKYoSHKJQDj2mraFsedPkp7M4uM3I.jpg)