У Луцьку судили чоловіка, який організовував зустрічі повії з клієнтами

У Луцьку судили чоловіка, який організовував зустрічі повії з клієнтами

Суд призначив півтора роки іспитового терміну сутенеру, який шукав клієнтів в інтернеті для знайомої повії. За свої послуги він отримував відсоток від оплати, але який саме – слідство не уточнює. 

Як йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду, на початку серпня цього року обвинувачений дізнався, що його знайома надає сексуальні послуги за гроші, – пише Zaxid.net.

Чоловік запропонував їй допомогу в пошуку клієнтів. У вересні він приїхав з нею до Луцька, тоді ж розмістив на одному з сайтів оголошення про надання секс-послуг.

Коли на контакт вийшов перший клієнт, сутенер організував для нього зустріч у готелі «Кедем» на вулиці Теремнівській. Скільки він отримав за своє посередництво, у вироку не вказано.

Слідство зафіксувало ще два випадки, після чого його затримали. Щодо Максима Р. відкрили кримінальне провадження. Відомо, що в процесі розслідування він уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, у якій визнав себе винним та погодився на обумовлене сторонами покарання.

На засіданні 11 грудня суддя Андрій Сівчук цю угоду затвердив. Відтак Максима Р. визнали винним у порушенні ч.2 ст. 302 ККУ (звідництво) і призначили йому півтора роки іспитового терміну. Також суддя постановив повернути чоловікові вилучений мобільний телефон і презервативи.

Читайте також:

Можливо зацікавить