У Луцьку дві дівчини побилися через хлопця: справа дійшла до суду. Відео

 У Луцьку дві дівчини побилися через хлопця: справа дійшла до суду. Відео

 У Луцькому міськрайонному суді зустрілись дві молоді дівчини, які раніше навіть товаришували. Втім, потім посварилися через хлопця. І от одного зимового вечора конфлікт через продаж алкоголю перейшов у бійку за цього хлопця. Ймовірна розлучниця отримала від покинутої панянки кулаком у вухо.

Який вирок кривдниця почула у суді – розповіли у сюжеті каналу Аверс.

Все сталося наприкінці січня після 22-ї години біля одного з луцьких барів на проспекті Відродження.

«26.01.24 року близько 22 години 5 хвилин вона, перебуваючи на прилеглій території до закладу, що знаходиться за адресою проспект Відродження 18, діючи з прямим умислом, керуючись метою нанесення тілесних ушкоджень іншій людині, усвідомлюючи значення та суспільнунебезпеку своїх дій в ході конфлікту, який раптово виник на грунті особистих неприязних, відносно з потерпілою, Кацун Вікторією Анатоліївною, умисно взявши лівою рукою за волосся останню, потягнувши її голову до себе, нанесла один удар кулаком правої руки в ділянку лівого вуха потерпілої Кацун, чим спричинила останні тілесні ушкодження і забійних садин лівої вушної мушлі», - каже прокурор.

Як усе було, розповіла і обвинувачена. Конфлікт почався з того, що компанії дівчат не продали алкоголь.

«Після 22-ї години ми підійшли по глінтвейн, нам не захотіли продавати. Моя подруга почала сваритися з продавчинею в магазині, вони зцепилися, я на той момент була на вулиці, курила. Потім я забігла туди, коли вони вже зцепилися і почала відтягувати Мілану від продавчині. Потім Віка вскочила в ту бійку і ми з неї зцепилися. Потерпіла вибігла на вулицю, я вибігла за нею разом з Міланою. Мілана взяла її за волосся, потім я теж взяла її за волосся і вдарила кулаком у вухо», - каже обвинувачена.

Потерпіла прояснила ситуацію - отримала у вухо все-таки через хлопця.

«Раніше в Вікторії був хлопець Артем і в них були там свої проблеми і вони розійшлись. А я просто почала спілкуватися з Артемом і ми гуляли в компаніях. Я вийшла на вулицю, за мною заодно вийшла Мілана і вона схопила за потилицю мені за волосся і почала шарпатись. Ну я так само її схопила з метою самозахисту за волосся. В цей момент якраз вийшла Вікторія і вона підійшла до мене і нагнула мою голову і вдарила менекулаком в вухо», - каже потерпіла.

Ця історія вразила і суддю.

«Ну що ж там за хлопець такий, інтриги... Навмисно не вигадаєш, як в кіно», - сказала суддя. 

Позиція прокуратури - обвинувачена має сплатити штраф. Зрештою суддя, вислухавши всіх, постановила - обвинувачена таки має сплатити 850 грн за нанесення легкого тілесного ушкодження. До слова, потерпіла теж хоче подати на виплату за фізичну та моральну шкоду.

Читайте також:

Можливо зацікавить