У Луцьку в каналізаційному люку виявили тіло чоловіка: нові подробиці
У Луцьку на вулиці Федорова в каналізаційному люку виявили тіло чоловіка. Як з'ясувалося, ще два дні тому місцеві жителі бачили, як чоловік самостійно спустився у відкритий люк, однак тоді пошуки результатів не дали.
Зі слів очевидців, тіло виявили працівники «Луцькводоканалу», - про це пишуть Волинські новини з посиланням на сюжет ТРК «Аверс».
«Приїхали працівники водоканалу, залізли у каналізаційний люк, бо мали відкачувати воду. І там знайшли тіло, викликали рятувальників, ті приїхали і витягнули труп», – розповів очевидець Юрій.
Як з’ясувалося, ця історія розпочалася ще два дні тому. Саме тоді місцева жителька помітила чоловіка, який поводився дивно і сам поліз у каналізаційний люк.
«Я проходила поруч, він йшов напроти мене. Я звернула на нього увагу, бо він мав не зовсім адекватний вигляд, хитався. Можливо, нарком чи п’яний був. Він рухався у напрямку дитячого майданчика, де гуляють наші діти, тому я і звернула увагу, куди він буде йти. Люк був відкритий, хтось у нас постійно його відкриває. А він просто туди заліз. Він не впав, а просто заліз», – каже жінка.
«Я їй кажу, що тут така ситуація, треба кудись подзвонити, але я не знаю куди. Вона вийшла і каже до мене: заглянь туди. Ну я й заглянула, а там багато води і нікого немає. Я гукнули, чи там є хтось живий, але ніхто не відповів. То і я й викликала міліцію», – розповіла жінка.
Після виклику, приїхавши на місце, ні рятувальники, ні поліцейські нічого не знайшли.
Тож наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події та встановлюють причини, які змусили чоловіка спуститися у каналізаційний люк.
Читайте також:
- На Волині помер колишній міський голова Ковеля Ярослав Шевчук
- На Волині малолітній хлопець зіштовхнув з мосту 4-річну дитину, вона загинула
- Жінка померла після падіння в каналізаційний люк, чоловік – у реанімації: подробиці трагедії у Луцькому районі