У Луцьку виділили 5 млн для бригади ТрО Волині, яка воює на сході

У Луцьку виділили 5 млн для бригади ТрО Волині, яка воює на сході

У Луцьку виділили 5 млн гривень для забезпечення підрозділу 100 окремої тероборони Волині необхідним екіпіруванням, зокрема, квадрокоптерами, яких потребують бійці.

Відповідне рішення ухвалили у вівторок, 7 березня, на позачерговій сесії Луцької міської ради.

Мова йде про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2023 рік. Згідно з ними, як повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, передбачається виділення 5 млн гривень для закупівлі необхідних засобів для батальйону 100-ї бригади, що воює на Сході.

«Один з батальйонів нашої 100-ї окремої бригади сьогодні виконує бойове завдання на сході, в одній з найбільш гарячих точок фронту. Вони звернулися до нас по допомогу. Там служить велика кількість жителів нашої громади, волинян, тому, я вважаю, нашим обов'язком є допомогти.

Зокрема, ми передбачаємо 5 млн гривень на придбання квадрокоптерів у тому числі з тепловізором, тепловізійних прицілів, далекомірів, старлінків, рацій, зарядних станцій, тактичних окулярів та іншого обладнання, найбільш необхідного для виконання завдань, що стоять перед батальйоном і для збереження життя наших військових», - пояснив очільник Луцької громади.

Також голова бюджетної комісії Андрій Разумовський запропонувавзвернути увагу на інші підрозділи, які готуються до виїзду в «гарячі» точки.

«Сьогодні є й інші підрозділи, які готуються до виїзду у зону бойових дій. Потрібно на чергову сесію також додавати їхні потреби. Зараз Тероборона виїхала, а ми лише тоді починаємо закупляти необхідне і закривати їхні потреби. Було б добре це робити до виїзду», - зауважив депутат.

Нагадуємо, зробити свій внесок у збір коштів на закупівлю БпЛА волинським тероборонівцям для вправнішого нищення ворога можна за реквізитами благодійного фонду «ВОЛИНЬ-2014»: р/р UA493033980000026005300625739 код ЄДРПОУ 39374494 (призначення платежу – «На закупівлю MAVIC 3 для волинських тероборонівців на передовій»).

Читайте також:

Можливо зацікавить