У Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребами

Ігровий майданчик

У Всесвітній день поширення інформації про аутизм, 2 квітня, на території простору для дітей з особливими потребами ГО «Центр розвитку дитини «Сходинка в майбутнє» відкрили надсучасний ігровий майданчик. Його облаштували за кошти та силами меценатів. 

Соціальний простір для дітей з інвалідністю розташований на вулиці Івана Франка, 33а у Луцьку. Тут з 1 червня 2022 року функціонує осередок громадської організації «Центр розвитку «Сходинки в майбутнє».

Організація допомагає дітям, що потребують додаткової допомоги в пізнавальному, інтелектуальному, мовленнєвому та соціально-емоційних сферах. Потужна команда спеціалістів: педагогів, психологів, дефектологів, логопедів, педагогів з музики, фізичних реабілітологів працює з дітьми, які мають різні нозології та потребують професійної допомоги.

Не вистачало лише одного - облаштованого ігрового майданчика, проте за підтримки меценатів, вдалося реалізувати і цей проєкт. До створення ігрового майданчика долучилися керівник Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський, депутат Луцької міської ради Роман Кравчук, родина підприємців Голікових, подружжя Лесюків та інші люди, яким небайдужа доля особливих діток.

У Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребамиУ Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребамиУ Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребамиУ Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребамиУ Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребамиУ Луцьку відкрили надсучасний ігровий простір для дітей з особливими освітніми потребами

Як розповіла у коментарі ВСН співзасновниця громадської організації «Центр розвитку дитини «Сходинка в  майбутнє» Оксана Сойко, задумка створити цей майданчик була і у фахівців, які працюють у громадській організації, і у батьків дітей, які тут виховуються.

«Діти тут довгий час перебувають, щоб вони мали елемент дозвілля, оскільки вони більшість перебувають в приміщенні, тож виникла ідея на свіжому повітрі створити таку ігрову локацію, щоб вони могли проводити тут свій час, між собою спілкуватися, гратися.

Ця мрія втілилася в життя завдяки нашим благодійникам, вони допомогли реалізувати цю ідею», - сказала вона.

Як зазначила Оксана Сойко, скільки коштів пішло на створення майданчика - сказати важко, адже благодійники все навантаження взяли на себе, кожен вніс свою частинку у спільну справу.

До слова, діток у центрі дуже багато. Вони приїжджають як з Луцька, так і з області, є внутрішньопереміщенні особи, загалом їхня кількість 60+. Приймають тут дітей від одного і до 14-16 років.

«В такий непростий час знаходяться люди, які дарують  частинку свого серця і душі, облаштували таку територію для того, щоб наші діти розвивалися поруч з іншими. На майданчику присутні приблизно 20 локацій.

Елементи тут ігрові, ми їх обирали спільно із батьками, щоб вони максимально приносили користь нашим дітям, були безпечні у використанні і розраховані на різну вікову категорію.

Адже у нас є як діти меншого віку, так і діти старшого віку, щоб було тим і тим цікаво. Завдяки благодійникам це все реалізувалося», - сказала у коментарі ВСН співзасновниця громадської організації «Центр розвитку дитини «Сходинка в  майбутнє» Наталія Литвин.

Батьки дітей радіють, що отримали такий ігровий простір, а діти дуже задоволені та залюбки граються на різних локаціях.

Читайте також:

Можливо зацікавить