У Луцьку водій маршрутки нібито висадив воїна на милицях: деталі інциденту
Зранку у понеділок, 20 січня, повідомили про те, що у Луцьку водій маршрутки №3 висадив воїна на милицях, а на наступній зупинці виштовхав і жінку, яка за нього заступилася.
У відділі транспорту Луцької міської ради з'ясували усі обставини та спростували інформацію, повідомляють Волинські новини.
«Оця м**зота на зупинці викинула воїна, який був на милицях. На наступній зупинці виштовхав мене, бо я почала заступатись за людину. Де правда? Жодна людина, жодний чоловік не заступився», – написала Валентина Левицька у Фейсбуці.
Під постом люди почали висловлювати своє обурення та засуджувати водія за такий вчинок.
Як прокоментували у відділі транспорту Луцької міської ради, водій фізичної сили до людей не застосовував, а пасажир залишив автобус у зв'язку з неоплатою проїзду та відсутності відповідних документів на пільги.
«Ми отримали звернення від пані Валентини щодо скарги на водія, який висадив пасажира, як стверджує заявниця – військовослужбовця, на вулиці Глушець. Після чого вона зробила зауваження водієві. Ця інформація висвітлена і на одній із сторінок соцмереж. Дослідивши відеозапис з автобуса, ми з'ясували, що дійсно у транспорт зайшов чоловік, який пересувався за допомогою спеціальної опори для осіб, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Він був одягнений у цивільний одяг, а шапка та черевики були зеленого кольору.
Водій першочергово нагадав пасажирам про оплату проїзду, проте чоловік звернення проігнорував. Після того водій підійшов до цієї особи та зробив зауваження – оплатити проїзд, показати посвідчення або вийти з транспорту. Чоловік, нічого не пояснюючи, вийшов з автобуса. Штовханини на відео не зафіксовано», – прокоментував ситуацію начальник відділу Віктор Главічка.
Як додає очільник, через деякий час, пасажирка, яка була свідком події, почала робити зауваження водію, а згодом і пасажирам, які жодним чином не відреагували. Про ситуацію вже також повідомлено перевізника.
У відділі транспорту поспілкувалися і з водієм маршруту №3, який також підтвердив, що пасажир повинен оплатити проїзд, а якщо він належить до пільгової категорії, то повинен також мати електронний квиток, який зареєстрований в системі і прикласти його до валідатора, аби зареєструвати свій проїзд.
Сама заявниця стверджує, що ідентифікувала чоловіка як військовослужбовця лише за взуттям та шапкою. Вона також підтвердила і те, що жодних документів водію він не пред'являв.
Наразі допис з мережі жінка видалила.
Лучанам та жителям громади нагадують, що виконавчим комітетом Луцької міської ради право пільгового проїзду надається як учасникам АТО, так і учасникам бойових дій, ветеранам війни, членам сімей загиблих та зниклих безвісти. Пільги діють за умови реєстрації документів у департаменті соціальної політики, після чого заявник має отримати City Card на своє ім'я.
Читайте також:
- Двічі «зловили» на хабарі: у Луцьку судять інспектора митниці
- Військові, ТЦК, штрафи та погрози: що приховують справи, якими займаються луцькі адвокати
- На Волині чоловік влаштував бійку в автобусі, перевізник може скасувати рейс