У Луцьку водійка переїхала кота у дворі і не зупинилася
У Луцьку, в одному з дворів багатоповерхівки, жінка за кермом автомобіля збила кота і поїхала далі. Очевидці одразу кинулися рятувати тварину та доставили її до ветеринарної клініки, проте врятувати кота не вдалося.
Ветеринар повідомив, що травми були надто важкими й шансів на порятунок не було. Про це йдеться у сюжеті каналу Аверс.
Свідки викликали поліцію. Правоохоронці переглянули записи камер відеоспостереження. На відео видно, як білий автомобіль рухається у бік виїзду з прибудинкової території. Згодом у кадрі з'являється кіт, який вибігає з-під автомобіля, а потім лежить на асфальті у конвульсіях.
Під час спілкування з поліцейськими водійка заявила, що про інцидент не знала та нічого не відчула. На момент розмови вона перебувала за межами міста.
Мешканці будинку кажуть, що через сусідство з ринком двором постійно їздять сторонні автомобілі, а водії часто нехтують правилами руху в житловій зоні. Люди побоюються за безпеку дітей, які граються поблизу проїжджої частини.
Власники домашніх тварин вимагають справедливого розслідування та покарання для водійки. Наразі поліція з'ясовує всі обставини події.
Читайте також:
- У Луцьку водій Audi збив жінку з дитиною на пішохідному переході: обох госпіталізували. Відео
- ДТП у Луцьку: два авто розтрощені, постраждала жінка
- «Ходити містом страшно»: що думають жителі Нововолинська про хаотичний рух електросамокатів у місті