У Луцьку знайшли пораненого лебедя: крило птаха кровоточить

У Луцьку знайшли пораненого лебедя: крило птаха кровоточить

У Луцьку на Теремнівських ставках лучани помітили сім’ю лебедів, одне з пташенят має поранене крило, яке кровоточить.

Про це виданню ВСН повідомила лучанка Наталія

«Кожного дня йду і спостерігаю за ними. Родина лебедів поповнилась діточками та за літо малеча виросла. Проте одне з пташенят отримало травму. Коли інші лебеді літають, бідненький травмований малюк намагається щосили наздогнати їх пливучи», - розповідає жінка.

У Луцьку знайшли пораненого лебедя: крило птаха кровоточитьУ Луцьку знайшли пораненого лебедя: крило птаха кровоточитьУ Луцьку знайшли пораненого лебедя: крило птаха кровоточить

Крім того, проблема складається ще й в тому, що батьки пташеняти не дають підійти до нього близько і через це люди не можуть ніяк допомогти малюку.

«У цьому випадку найкраще звернутися до фахівців Луцького зоопарку. Вони зможуть забрати маля і після цього кваліфіковано йому допомогти. Спеціалісти повинні прибути на місце, де знаходиться лебідь, оглянути його, зрозуміти, чи його можна транспортувати та надати йому лікування», - зауважує начальник відділу державного екологічного нагляду тваринного світу та біоресурсів Дмитро Ковальчук.

Проте після дзвінка до директорки зоопарку стає зрозуміло, що фахівці зоозакладу не займаються транспортуванням поранених тварин.

«У Луцькому зоопарку немає човнів та оснащення для того, аби спіймати лебедя. Ми можемо прийняти птаху, лише якщо нам його доправлять рятувальники. Звичайно, пораненого лебедя ми вилікуємо, проте транспортувати самостійно його до нас не зможемо», - коментує директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

Автор - Вероніка Соцкова

Читайте також:

Можливо зацікавить