У Луцьку з’явився новий кликун - Радик Задоволений
У Луцьку на проспекті Відродження, 26Б, з’явилася нова скульптура в рамках міського проєкту «Луцький кликун».
Це 16-й кликун у місті, якому дали ім'я Радик Задоволений, повідомили 12 грудня на сайті міської ради.
Нині «Луцький кликун» – це не тільки візитна картка міста, а й символ партнерства між містом і місцевим бізнесом. Підтримка проєкту з боку підприємців стала важливою складовою успіху проєкту.
«Незважаючи на складність часу, в якому ми живемо, луцькі бізнеси продовжують працювати і розвиватися, активно допомагають ЗСУ і займаються благодійністю. А ще дбають, аби Луцьк був гарний, комфортний, доступний, цікавий і впізнаваний. Сьогодні можна впевнено сказати, що кращі традиції українського меценатства мають своїх послідовників у Луцьку», — підкреслили на сайті міськради.
Однією з найбільш унікальних скульптур проєкту є Радик Задоволений. Цей герой середньовіччя, відомий своєю здатністю приносити оптимізм у будь-якій ситуації.
«Радик був одним з тих, хто вмів будь-яку інформацію зробити позитивною. Озвучені ним новини давали надію, підбадьорювали та підіймали лучанам настрій. Що б не відбувалося довкола, він завжди знаходив потрібні слова підтримки й розради, та й сам ніколи не втрачав оптимізму. За це його і називали ‒ Задоволений. А ще він ретельно доглядав за своїми зубами, тож мав їх усі. І усмішка його завжди сяяла!», — йдеться у дописі.
Скульптура «Радик Задоволений» знаходиться на проспекті Відродження, біля стоматологічної клініки «Протезист».
До слова, Радик Задоволений - шістнадцята скульптура (з наявних зараз), виготовлена в рамках проєкту «Луцький кликун». Ще три скульптури були знищені вандалами. Є і ще три кликуни, які були зроблені не в рамках проєкту, але вже стали його невід’ємною частиною. І, звичайно, найголовніший з усіх — кликун Андрій, який сурмить з В’їзної вежі Луцького замку. Тобто загалом в міському просторі Луцька сьогодні ви можете побачити 20 кликунів.
Читайте також:
- Ювелір з Луцька розповів про незвичні та популярні прикраси під час війни
- Скарби з минулого: майстер з Волині відроджує традицію іграшок, що знищувала радянська влада
- Приховані скарби для туристів: маловідомі місця на Волині, які варто відвідати