У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям
![У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям](https://vsn.ua/storage/news/67bzXw0dxGRjlRtRd56kq7hhk7vDgWtbwOsja1oY.png)
В ліцеї №1 м. Володимир відбулось урочисте відкриття пам’ятних дошок, присвячених загиблим Героям, колишнім учням цього навчального закладу.
У п’ятницю, 16 лютого, на пам’ятний захід під стінами школи зібрались педагоги, учні, а також рідні загиблих воїнів, – повідомляють на сайті міської ради.
Тепер портретів на фасаді навчального закладу – дев’ять. На них – Микола Бондарук, Дмитро Сокоринський, Олександр Давидюк, Валерій Матвійчук, Олександр Максименко, Роман Самусенко, Ілля Струк, Валерій Бадзюнь та Віктор Майоренко.
Поділилась зворушливим спогадом про сина-Героя мама Дмитра Сокоринського пані Оксана, розповіла про свого учня Іллю Струка його класний керівник Оксана Бондарук, учениця школи Вікторія Нішта заспівала тужливу пісню про солдатів, яких забирає війна.
![У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям](https://vsn.ua/storage/image-icons/64aFNuJ8TCgjA8oZ4llZ0bYmpuld4kYVLtHGg1Hd.jpg)
![У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям](https://vsn.ua/storage/image-icons/iXvm0ldsiBbQhFcn97qzgwl2GJSAdYtrPZ5KKC3v.jpg)
Завершили захід покладанням квітів, а отець Юрій Кривіцкий провів обряд освячення.
![У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям](https://vsn.ua/storage/image-icons/AeRedXZccBC7tf5QdfesgRU2ZIP4vgTF7V40SMaM.jpg)
![У місті на Волині відкрили п’ять пам’ятних дошок колишнім учням-Героям](https://vsn.ua/storage/image-icons/1YZjKgkSt1y6PPDIn4XvmZGadL4Luru4v9Tfgruh.jpg)
Читайте також:
- Життя трагічно обірвалося на Харківщині: відкрили меморіальну дошку Герою з Волині
- Загинув за місяць до закінчення контракту: на Волині відкрили меморіальну дошку 23-річному Герою