У місті на Волині зустрічати з пологового донечку військового прибув цілий "загін"
![У місті на Волині зустрічати з пологового донечку військового прибув цілий "загін"](https://vsn.ua/storage/news/Y0iO3aKt3j9uQD2mB2zsLBJRzKzbSTBUpzOgoBZb.png)
Днями на світ у Ківерцівському акушерсько-гінекологічному відділенні народилася донечка українського війського. Тож зустрічати малечу 9 квітня разом із татом приїхав зі своїми побратимами.
Про це пише Людмила Смолярчук на своїй сторінці у Фейсбук.
"Тато дівчинки наразі служить в Збройних Силах України та приїхав забирати донечку з побратимами. Незважаючи ні на що дітки народжуються!! І це чудово! Україні бути! А нашим ЗАХИСНИКАМ хочеться подякувати та низько вклонитися за їхню мужність і відвагу! Нехай береже вас Бог! Бажаємо вам якнайшвидше повернутися до своїх домівок, щоб над нашими головами було лише мирне голубе небо!!! " - йдеться у дописі.
![У місті на Волині зустрічати з пологового донечку військового прибув цілий](https://vsn.ua/storage/image-icons/xX6K6yv3d3TUn2qmNVBet1BgrzwOqjeGYZEC0Qvu.jpg)
![У місті на Волині зустрічати з пологового донечку військового прибув цілий](https://vsn.ua/storage/image-icons/28cDTQoQ4Fwl7SbbrHOwpoc6T8wbhW7C6RZDJf2h.jpg)
![У місті на Волині зустрічати з пологового донечку військового прибув цілий](https://vsn.ua/storage/image-icons/pivhowTlTrkJuRGAgogWMyxYWeQ8WS3vlBF0aaz0.jpg)