У Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на Донеччині

У Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на Донеччині

На Волині попрощалися із загиблим у російсько-українській війні односельцем, уродженцем села Новокотів Підгайцівської громади Русланом Литвинюком, який у віці 51 року загинув під час виконання бойового завдання 20 травня 2022 року.

Про це йдеться на сайті Підгайцівської громади.

Брат загиблого Героя, Віктор Литвинюк розповідає, що Руслану за три місяці війни довелось звільняти Київщину, виконувати бойові задачі під Миколаєвом та Харковом, а загинув він поблизу Бахмута на Донеччині.

Це була його друга ротація. У 2014 році він був мобілізований і півтора року воював у зоні АТО. 24 лютого 2022, коли розпочалась повномасштабна війна, він дочекався дружину з роботи, попрощався і вирушив боронити державу. Руслан планував їхати на північ України, у місце дислокації танкової бригади, де служив раніше, але вона вже брала участь в активних боях, тому його направили у 14-ту бригаду.

Побратими розповіли, як ціною свого життя, Руслан врятував їхні. Коли після обстрілу колони танків серйозні травми отримав їхній командир, Руслан вирішив лишитись з ним та дочекатись допомоги медиків. Хлопцям же наказав відійти на безпечну відстань. За якийсь час, гради знову обстріляли позиції.  Ні командир, ні Руслан, не вижили.

На Волині останній шлях воїна проклали від оселі у Луцьку, де його на колінах зустрічали друзі, колеги, рідні та знайомі, до села Звірів, де його відспівали у Церкві Воскресіння Господнього. Після панахиди  та спільної молитви за душу померлого героя України та усіх військовослужбовців, які загинули під час виконання бойового завдання, захищаючи незалежність України, жалобна процесія попрямувала до батьківської хати, а після цього рушили на цвинтар у селі Новокотів.

Чимало мешканців громади прийшли провести Героя в останню путь, серед них – рідні, друзі, представники влади, односельці, побратими та небайдужі люди. Супроводжував жалобну ходу військовий оркестр та нацгвардійці, які приїхали вшанувати пам'ять побратима. Поховали Героя у рідному селі.

У Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на Донеччині

У Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на Донеччині

У Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на ДонеччиніУ Підгайцівській громаді провели в останню путь Руслана Литвинюка, який загинув на Донеччині

 

Довідково. Руслан Анатолійович Литвинюк народився 18 листопада 1971 року у селі Новокотів. Навчався у Романівській середній школі, пізніше – у Луцькому ПТУ№2, де здобув професію муляра,  далі – 2 роки служби в армії.  Працював будівельником. Разом із дружиною Вікторією виховали двох доньок, мав двох онуків.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого Героя!

Можливо зацікавить

Війна в Україні
фото

Трагічний день на Волині: попрощалися із Героєм Миколою Бадзюнем

війна
фото

Двоє діток втратили батька: на Волині попрощалися із Героєм Віктором Ляшуком

Загинув майже місяць тому, а відспівають лише зараз: востаннє «на щиті» у рідне місто на Волині повертається Герой Дмитро Прощерук

Загинув майже місяць тому, а відспівають лише зараз: востаннє «на щиті» у рідне місто на Волині повертається Герой Дмитро Прощерук

Втрати

Втрати війни: обірвалось життя Героя з Волині Миколи Віліча

Війна в Україні

Чорний день: у місті на Волині прощатимуться з двома Героями Юрієм Янюком та Вадимом Киричуком

війна в Україні

«З його обличчя ніколи не зникала усмішка»: Герою з Волині навіки 20

Війна в Україні
фото

Трагічний день: на Волині попрощалися із Героєм Анатолієм Сильчуком

мобілізація

Посилення мобілізації: хто і як потрапляє у розшук ТЦК та що робити

Трагічно загинув у ДТП: на Волині попрощалися з 52-річним військовослужбовцем В’ячеславом Борсуком

Трагічно загинув у ДТП: на Волині попрощалися з 52-річним військовослужбовцем В’ячеславом Борсуком